Nabór uzupełniający do klasy 7

nabór uzupełniający do klasy 7

Rozpoczęliśmy nabór uzupełniający do klasy 7 na rok szkolny 2023/2024. Zapraszamy serdecznie do składania podań. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dlaczego warto wybrać Regent College International Schools?

W Regent College International Schools wierzymy, że najlepszym sposobem, by zapewnić dziecku dobrą przyszłość i pomóc mu w dążeniu do realizacji marzeń jest edukacja na bardzo dobrym poziomie w warunkach sprzyjających rozwojowi.

Tę wizję realizujemy, nauczając w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, z uwzględnieniem zainteresowań i potrzeb naszych uczniów, w klasach liczących średnio 18 osób. 

O tym, że nasze podejście sprawdza się, świadczy niesłabnące zainteresowanie naszą szkołą oraz wyniki egzaminów – kolejny rok z rzędu nasi uczniowie wiodą prym w wynikach egzaminu ósmoklasisty w województwie!

Wyniki egzaminu 2021

Wyniki egzaminu 2022

Szkoła z akredytacją Uniwersytetu Cambridge

Co więcej, nasi uczniowie realizują dwa programy nauczania: polski i międzynarodowy Cambridge International Education (jesteśmy jedyną szkołą w północno-wschodniej Polsce posiadającą akredytację Uniwersytetu Cambridge).

Szczegóły oferty nauki w klasie 7

Inwestycja w edukację, to inwestycja w przyszłość dziecka.

Odtwórz film na temat Prezentacja Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College

Aby przystąpić do rekrutacji, prosimy wypełnić e-formularz aplikacyjny (ESRK)

Formularz rekrutacyjny - kliknij