Wyniki Konkursu Leon

W ubiegły piątek w klasach I-III SP odbyło się uroczyste wręczenie nagród za sesję jesienną Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon. Konkurs odbył się w trzech kategoriach:

– język angielski – laureaci – klasa 1 Nina miejsce 3, Michał miejsce 10, klasa 2 – Zofia W. i Marcel miejsce 2,  Maria  i Ignacy miejsce 4, Antoni miejsce 8, Bruno miejsce 10, klasa 3 – Liliana miejsce 5, Katarzyna miejsce 7, Nina  miejsce 10,

– zintegrowane sprawności – laureatka – klasa 2, Maria miejsce 10,

– matematyka – laureaci – klasa 1 Helena miejsce 9, klasa 2 Antoni miejsce 5, Maria  miejsce 7, klasa 3 – Liliana miejsce 5, Paulina miejsce 8.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Jesteśmy niezwykle dumni z Naszych najmłodszych uczniów, którzy już na tym poziomie edukacyjnym stoją na podium w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych.

Życzymy dalszych sukcesów!