Menu Lovely Kitchen – Tydzień/Week (13): 25.03-26.03.2024

Przypominamy, iż od 1 lutego zamawianie i rozliczanie posiłków odbywa się za pomocą aplikacji zamówposiłek.pl. Więcej informacji w artykule: https://szkola.regent.edu.pl/zamow-posilek-w-lovely-kitchen/

Bufet szkolny Lovely Kitchen przedstawia menu na 12 tydzień 2024 roku

Przypominamy, iż na dole strony znajduje się link do pliku pdf z menu. Życzymy smacznego!

Poniedziałek | Monday

 • II śniadanie: płatki owsiane na mleku (1,7)
 • Obiad: zupa kalafiorowa z ziemniakami,  makaron spaghetti, sos bolognese, marchewka słupki (1,9)
 • Obiad wege: zupa kalafiorowa z ziemniakami, makaron spaghetti, sos słodko-kwaśny + marchewka słupki (1,9)
 • Deser: jabłko
 • II breakfast: oatmeal with milk (1,7)
 • Lunch: cauliflower soup with potatoes, spaghetti pasta, bolognese sauce, carrot sticks (1.9)
 • Vege lunch: cauliflower soup with potatoes, spaghetti noodles, sweet and sour sauce + carrot sticks (1,9)
 • Dessert: apple

Alergeny|Allergic: gluten|gluten (1), skorupiaki|crustaceans (2), jaja|eggs (3), ryba|fish (4), orzeszki ziemne/peanuts (5), soja|soy (6), mleko|milk (7), orzechy|nuts (8), seler|celery (9), gorczyca|mustard (10), sezam|sesame (11)

Wtorek | Tuesday

 • II śniadanie: herbatniki, herbata owocowa + jabłko
 • Obiad: zupa barszcz biały z jajkiem, ziemniaki, bitki z indyka, surówka z ogórka kiszonego (1,3,7,9)
 • Obiad wege: zupa barszcz biały z jajkiem, ziemniaki, kotleciki z pieczarek w sosie pomidorowym, surówka z kiszonego ogórka (1,3,7,9)
 • Deser: kompot
 • II breakfast: biscuits, fruit tea + apple
 • Lunch: white borscht soup with egg, potatoes, turkey cutlets, pickled cucumber salad (1,3,7,9)
 • Vege lunch: white borscht soup with egg, potatoes, mushroom cutlets in tomato sauce, pickled cucumber salad (1,3,7,9)
 • Dessert: compote

Alergeny|Allergic: gluten|gluten (1), skorupiaki|crustaceans (2), jaja|eggs (3), ryba|fish (4), orzeszki ziemne/peanuts (5), soja|soy (6), mleko|milk (7), orzechy|nuts (8), seler|celery (9), gorczyca|mustard (10), sezam|sesame (11)

Środa | Wednesday

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alergeny|Allergic: gluten|gluten (1), skorupiaki|crustaceans (2), jaja|eggs (3), ryba|fish (4), orzeszki ziemne/peanuts (5), soja|soy (6), mleko|milk (7), orzechy|nuts (8), seler|celery (9), gorczyca|mustard (10), sezam|sesame (11)

 

Czwartek | Thursday

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alergeny|Allergic: gluten|gluten (1), skorupiaki|crustaceans (2), jaja|eggs (3), ryba|fish (4), orzeszki ziemne/peanuts (5), soja|soy (6), mleko|milk (7), orzechy|nuts (8), seler|celery (9), gorczyca|mustard (10), sezam|sesame (11)

 

Piątek | Friday

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alergeny|Allergic: gluten|gluten (1), skorupiaki|crustaceans (2), jaja|eggs (3), ryba|fish (4), orzeszki ziemne/peanuts (5), soja|soy (6), mleko|milk (7), orzechy|nuts (8), seler|celery (9), gorczyca|mustard (10), sezam|sesame (11)