Menu Lovely Kitchen – Tydzień/Week (13): 25.03-26.03.2024

Przypominamy, iż od 1 lutego zamawianie i rozliczanie posiłków odbywa się za pomocą aplikacji zamówposiłek.pl. Więcej informacji w artykule: https://szkola.regent.edu.pl/zamow-posilek-w-lovely-kitchen/

Bufet szkolny Lovely Kitchen przedstawia menu na 12 tydzień 2024 roku

Przypominamy, iż na dole strony znajduje się link do pliku pdf z menu. Życzymy smacznego!

Poniedziałek | Monday

• II śniadanie: płatki owsiane na mleku (1,7)
  • Obiad: zupa kalafiorowa z ziemniakami,  makaron spaghetti, sos bolognese, marchewka słupki (1,9)
  • Obiad wege: zupa kalafiorowa z ziemniakami, makaron spaghetti, sos słodko-kwaśny + marchewka słupki (1,9)