Biblioteka

biblioteka szkolna

Wchodzący do naszej biblioteki mogą odnieść wrażenie, że przenieśli się do gabinetu prawdziwego pisarza. W przytulnej przestrzeni eleganckie półki uginają się pod ciężarem bogatego księgozbioru, na który składają się tytuły polskie i angielskie: lektury, słowniki, poradniki, literatura popularnonaukowa, literatura dla dzieci i młodzieży oraz literatura metodyczna dla nauczycieli.

Stół ze stojącymi przy nim stylowymi skórzanymi fotelami służy jako dodatkowa przestrzeń do nauki, a panie bibliotekarki zawsze chętnie służą pomocą i czytelniczą poradą.

Zespół

mgr Elżbieta Piotrowska
biblioteka
Mój email
mgr Dagmara Burek
biblioteka
Mój email

Zbiory

Zbiory biblioteczne udostępniane są uczniom, nauczycielom i rodzicom (w zakresie wyznaczonym potrzebami pedagogizacji). Do wypożyczania do domu udostępniamy lektury, tytuły literatury pięknej i popularnonaukowej, a na miejscu korzystać można z księgozbioru podręcznego, czasopism i słowników.

Aktualnie w swoich zbiorach posiada również ponad 1000 książek z zakresu literatury pięknej i popularnonaukowej w języku angielskim.

W ramach zajęć bibliotecznych organizowane są m.in. spotkania autorskie z poetami i pisarzami z Polski i spoza jej granic.

Katologi on-line

Katalog on-line biblioteki Regent College

Biblioteka pracuje w oparciu o system komputerowy Mol Net+, co umożliwia właściwy komfort w korzystaniu z funkcji informacyjnej biblioteki i dostęp do naszego katalogu online.
On-line

Dane kontaktowe

Biblioteka Regent College

Królewiecka 100, 82-300 Elbląg

biblioteka@regent.edu.pl

+48 55 234 07 23

Regulacje

Regulamin

Godziny pracy

Dzień

Godziny funkcjonowania

Poniedziałek

11.00- 13.45

Wtorek

11.00- 13.45

Środa

11.00- 13.45

Czwartek

11.00- 13.45

Piątek

11.00- 13.45