Wycieczka do Fromborka

Uczniowie z klas I-III SP w czwartek zamienili się w małych detektywów!

Odkrywaliśmy uroki miejsca, w którym znaczną część swojego życia spędził Mikołaj Kopernik.

Cieszymy się, że mieszkamy tak blisko Fromborka i możemy eksplorować miejsca, gdzie pracował wybitny, polski astronom. Jako mali detektywi, podczas lekcji muzealnej, rozwiązywaliśmy zagadki związane z działalnością naukową  i życiem Mikołaja Kopernika. Wiemy już, że Kopernik był nie tylko astronomem….

Więcej zdradzić nie możemy, zapraszamy do Fromborka lub na rozmowę z Naszymi uczniami, którzy z pewnością zapamiętają tą wycieczkę na długo. Nie zabrakło także wizyty w planetarium, podczas której szukaliśmy na niebie gwiazdozbiorów i obserwowaliśmy zmiany zachodzące na niebie podczas różnych pór roku. 

Zapraszamy do fotorelacji.