Oferta dla klas I – III 😊

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College w Elbląga to szkoła, w której od najwcześniejszego etapu edukacji z nauki czynimy przygodę, gdzie w kameralnej, przyjaznej, międzynarodowej atmosferze do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, kształcąc w nim zapał do nauki, odpowiedzialność, pewność siebie i troskę o innych.

Co nas wyróżnia?

😊 Jesteśmy szkołą kameralną, świetnie wyposażoną, międzynarodową, z doborową kadrą nauczycielską, oferującą indywidualne podejście do dziecka i bardzo bogaty program zajęć szkolnych i pozaszkolnych (kółka językowe, przedmiotowe, sportowe, szachowe i inne).

😊 Jesteśmy jedyną szkołą w regionie zapewniającą naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie już od klasy I szkoły podstawowej. W klasach I-III oferujemy 8-10 godzin zajęć językowych w tygodniu, prowadzonych przez native speakerów i nauczycieli anglistów.

😊 Od roku szkolnego 2019/2020 jesteśmy ponadto szkołą Cambridge International School i realizujemy ambitny program nauczania Cambridge International Education.

Program Cambridge Primary został przygotowany przy Uniwersytecie Cambridge dla szkół anglojęzycznych i międzynarodowych. Program ten realizowany jest obecnie przez 1300 szkół na całym świecie, w tym 17 w Polsce. Uczniowie, w ramach 8-10 godzin języka angielskiego w tygodniu, realizować będą w atrakcyjnej formie program nauki języka i literatury, matematyki i nauk przyrodniczych poprzez zanurzenie w języku angielskim i stopniowe budowanie pełnej sprawności komunikacyjnej. Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów oraz nauczycieli anglistów przeszkolonych do wdrażania programu. Więcej o programie przeczytacie Państwo w sekcji Cambridge International Education.

Naszym najmłodszym towarzyszą klasowe maskotki – papugi Poly, Glot i Ka, które dzieci – wraz z papuzim pamiętnikiem do uzupełniania – zabierają do domu w tygodniu, w którym zdobywają tytuł “Star of the Week”.

Organizacja zajęć i program nauczania

 • tempo nauczania dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka;
 • klasy ok. 16 – 20-osobowe;
 • świetnie wykwalifikowana, międzynarodowa kadra nauczycielska, stale doskonaląca umiejętności pedagogiczne i poszerzająca swą wiedzę na dodatkowych kursach;
 • równoległe realizowanie polskiego programu nauczania i rozbudowanych programów nauczania języka angielskiego, w tym programu Cambridge Primary oferującego naukę języka angielskiego przez całkowite w nim zanurzenie, poszerzone o nauczanie matematyki i nauk przyrodniczych w języku angielskim;
 • zajęcia z języka angielskiego realizowane przez native speakerów i nauczycieli anglistów w wymiarze 8-10 godzin tygodniowo, pod nadzorem naszego dwujęzycznego koordynatora dr Anny Martowicz;
 • zajęcia na hali sportowej i na basenie w ramach zajęć z wychowania fizycznego;
 • nauka programowania w ramach zajęć informatycznych;
 • zajęcia lekcyjne w godzinach 8:00 – 15:25 z godzinną przerwą na lunch;
 • bezpłatne zajęcia świetlicowe w godzinach 6:45 – 8:00 i po lekcjach aż do 17:00;
 • rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez uczestnictwo w spektaklach, warsztatach, wystawach, prelekcjach w języku polskim i angielskim;
 • wspieranie czytelnictwa od najwcześniejszych etapów edukacji w języku polskim i angielskim.

Nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego

mgr Joanna Wrzosek
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem absolwentką studiów wyższych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogicznym, ze specjalnością wczesna edukacja z terapią pedagogiczną. Studia magisterskie z zakresu pedagogiki ukończyłam na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

Bardzo lubię aktywne spędzanie czasu. Chętnie uczestniczę w wycieczkach rowerowych. Moją pasją jest cukiernictwo, głównie pieczenie tortów.

Moje motto: Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach. – Joseph Fohat.

joanna.wrzosek@regent.edu.pl
mgr Joanna Wrzosek
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
joanna.wrzosek@regent.edu.pl
mgr Natalia Januszkiewicz
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem absolwentką studiów wyższych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogicznym, ze specjalnością wczesna edukacja z terapią pedagogiczną. Studia drugiego stopnia z zakresu pedagogiki ukończyłam na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej.

Uwielbiam zarówno góry jak i morze. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas – zwykle jeżdżąc na rowerze, albo relaksować się przy dobrym filmie lub książce.

Moje motto: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu” Dan Brown.

natalia.januszkiewicz@regent.edu.pl
mgr Natalia Januszkiewicz
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
natalia.januszkiewicz@regent.edu.pl
mgr Karolina Szychowska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tytuł magistra pedagogiki obroniłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W szkołach Regent College pracuję od 2019 roku. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie surdotyflopedagogiki, instruktorką masażu Shantala i trenerką Mistrzów Kodowania. 

Motto: „Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił”  Michael Josephson

karolina.szychowska@regent.edu.pl
mgr Karolina Szychowska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
karolina.szychowska@regent.edu.pl
Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!