Lovely Kitchen

Domowe obiady i smaczne śniadania przygotowywane na miejscu ze świeżych składników oraz szeroki wybór przekąsek i napojów znajdziecie w naszej przytulnej szkolnej stołówce Lovely Kitchen. 

Lovely Kitchen to nie tylko miejsce, w którym uczniowie naszej szkoły pałaszują pyszne posiłki w trakcie godzinnych przerw na lunch, to także miejsce spotkań przy herbacie i ciastku po godzinach lekcyjnych – zarówno dla naszych uczniów, jak i nauczycieli.

Kilka razy do roku, przy różnych okazjach, stołówka Lovely Kitchen służy nam również jako sala do wspólnego świętowania – spotkamy się tam m.in. na wspólnym delektowaniu się indykiem i innymi pysznościami przy okazji Dnia Dziękczynienia, czy na klasowych spotkaniach świątecznych.

A same posiłki w Lovely Kitchen? Krótko mówiąc: zdrowe, z dużą ilością warzyw i owoców, różnorodne i estetycznie podane, dostosowane do zaleceń dietetycznych dotyczących żywienia dzieci i młodzieży. Pyszne!Cena obiadu abonamentowego, składającego się z zupy, drugiego dania i deseru wynosi 15 zł z VAT. Cena obiadu bez abonamentu wynosi 18 zł + VAT (zupa 6 zł z VAT, drugie danie 12 zł z VAT).

Aby zapisać dziecko do korzystania z obiadów Lovely Kitchen, prosimy o wypełnienie formularza poniżej. W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem lk@regent.edu.pl.