Rowerowy Maj

rowerowy maj 2023

Drodzy uczniowie Szkoły Podstawowej Regent College, serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w rowerowym, majowym wyzwaniu!

Regulamin Regent College Bike Club Challenge 2023.

1. Regent College Bike Club Challenege 2023 odbywa się w terminie 04.05-31.05.2023.
  2. Organizatorem jest Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College w Elblągu.
  3. Challenge ma charakter konkursu, w którym mogą wziąć udział tylko uczniowie Szkoły Podstawowej.
  4. Głównym celem konkursu jest promowanie aktywności fizycznej, a w szczególności komunikacji rowerowej.
  5. Za aktywne podróże uznaje się przyjazdy do szkoły rowerem lub hulajnogą.
  6. Rejestracja aktywnych podróży prowadzona jest każdego dnia poprzez odnotowanie przejazdu przy nazwisku ucznia w klasowym dzienniku rowerowym.
  7. Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje naklejkę do przyklejenia na plakat klasowy.
  8. Konkurs zakłada rywalizację w formie zabawy na dwóch poziomach: indywidualnym oraz klasowym.
  9. Najaktywniejsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody. Organizator podzielił uczestników konkursu na następujące kategorie:
  • kategoria 1: najlepszy indywidualny wynik klasy 1-3,
  • kategoria 2: najlepszy klasowy wynik klasy 1-3,
  • kategoria 3: najlepszy indywidualny wynik klasy 4-8,
  • kategoria 4: najlepszy klasowy wynik klasy 4-8.

10. O wyniku klasy decyduje liczba aktywnych podróży w stosunku do liczby wszystkich uczniów w  klasie.
11. Za końcowe, oficjalne wyniki uznaje się wyniki przedstawione na stronie internetowej szkoły.
12. Opiekunami projektu są Magdalena Matulewicz oraz Jacek Cybulski.

13. Rejestracja przyjazdów uczniów do szkoły rowerem lub hulajnogą będzie odbywać się według poniższych zasad:

• w klasach 1-3 rejestrację prowadzą wychowawcy klasy,
  • klasy 4-8 zgłaszają swoją aktywność do Pana Jacka Cybulskiego lub Pani Magdaleny Matulewicz w miejscu zbiórki na WF w następujących terminach: poniedziałek 11.15, wtorek 11.15, środa 10.25, czwartek 10.25, a w piątek zgłaszają swoją aktywność wychowawcy klasy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

rowerowy maj