Hokus Pokus | Dni otwarte szkoły dla klasy 1SP

dno otwarte szkoły 2022

Dni otwarte szkoły dla kandydatów do klasy 1 Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Regent College w Elblągu

Akademia Hokus-Pokus

Już 11 lutego o godzinie 16.00 naszą szkołą zawładną Czarodziejki i Czarodzieje! Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły.

Szkoła Podstawowa przy Regent College International Schools mieszcząca się przy ulicy Królewieckiej 100 to miejsce magiczne. To tutaj zdobywamy cenną wiedzę, rozwijamy swoje pasje, dążymy do spełnienia swoich marzeń, a każdy nasz uczeń wie, że „nauka to czary, które działają naprawdę”!

Serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych nauką w pierwszej klasie szkoły podstawowej, do wspólnej przygody!

Let the magic begin!

Harmonogram rekrutacji do klasy 1 na rok szkolny 2022/2023

• Dni Otwarte – 11 lutego 2022,  16:00
  • Spotkania rekrutacyjne: sobota, 12 lutego od 9:00 (pierwsza grupa – rodzice i dzieci)
  • Spotkania rekrutacyjne: sobota, 26 lutego od 9:00 (druga grupa – rodzice i dzieci)
  • Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń przez Regent College: 12 lutego 2022
  • Ogłoszenie wyników rekrutacji: do 3 marca 2022
  • Dokonanie opłaty wpisowej i podpisanie umów ze szkołą: do 15 marca 2022
  • Dokonanie opłaty za wyprawkę: do 30 kwietnia 2022

Przypominamy, iż podstawą do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego jest złożenia formularza rekrutacyjnego on-line.