Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Już od sześciu lat Regent College kształci dzieci i młodzież. Zaczynaliśmy od Dwujęzycznego Gimnazjum, dziś – po reformie systemu edukacji – w skład Szkół Międzynarodowych Regent College wchodzi zarówno szkoła podstawowa, jak i liceum ogólnokształcące. 

Jesteśmy szkołą niepubliczną i nauka u nas wygląda zgoła inaczej niż w szkołach państwowych: niewielkie klasy, bardzo komfortowe warunki pracy, największa w regionie liczba godzin nauki języka angielskiego (w tym zajęcia z native speakerami), akredytacja Uniwersytetu Cambridge i realizacja prestiżowego programu Cambridge International Education, znakomicie wykształcona kadra nauczycielska z doświadczeniem w pracy w Polsce i za granicą, w szkołach i na uczelniach wyższych, to tylko niektóre z naszych atutów. 

Naszą społeczność tworzą uczniowie i nauczyciele z 10 krajów. Większość z nich mieszka w Elblągu, ale naszą ofertę edukacyjną doceniają również rodziny mieszkające daleko poza miastem – dojeżdżają do nas codziennie również uczniowie z Fromborka i Braniewa.

Trwa obecnie nabór do nowych klas (liczba miejsc w każdej z nich jest ograniczona):

  • 1 klasy Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Regent College
  • 4 i 5 klasy Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Regent College
  • 1 klasy Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego Regent College

Lista miejsc w pozostałych klasach na rok szkolny 2020/2021 prezentuje się obecnie następująco:

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi opłat za szkołę w sekcjach SZKOŁA PODSTAWOWA i LICEUM na naszej stronie internetowej.  

Formularz zgłoszeniowy do szkoły wypełnić można online – linki również znaleźć można w sekcjach SZKOŁA PODSTAWOWA i LICEUM na naszej stronie internetowej.

Film promocyjny Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Regent College w Elblągu

Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!