Tłusty Czwartek

W ostatnie dni karnawału wspominamy jeden z najbardziej kolorowych i radosnych dni w polskiej kulturze kulinarnej – Tłusty Czwartek!

To dzień, który od wieków kojarzy się nam z obfitością smaków, słodkimi pączkami i wspólnym świętowaniem. W naszej szkole również hucznie celebrujemy ten wyjątkowy dzień, który nie tylko obfituje w pyszności, ale także jest okazją do integracji, edukacji i budowania wspólnoty.

Uczniowie z nauczycielami i delektują się świeżo upieczonymi pączkami, ciesząc się smakiem i aromatem, który niewątpliwie roznosi się po korytarzach naszej szkoły. Ale to nie wszystko!

Jak co roku dla uczniów klas 4-8 organizowany był „Turniej Pączkojadów”. Reprezentanci klas starają się w jak najkrótszym czasie zjeść dwa pączki! Emocje sięgały zenitu. O tym można przekonać się oglądając naszą wideo relację. W tym roku najszybszą grupą okazała się reprezentacja klasy 5! Serdecznie gratulujemyJakubowi Będziakowi oraz Tomaszowi Kwarcianemu. 

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.