Zapraszamy do nowo powstającej dwujęzycznej klasy 7 SP

dwujęzyczna klasa 7 sp

Dwa ostatnie lata nauki w szkole podstawowej to pracowity czas dla uczniów. To etap, na którym kształtują się bardziej sprecyzowane zainteresowania i osobowość nabiera wyrazistych rysów, czas w którym bardzo istotne jest inspirowanie młodego człowieka. Jest to także czas na poważne przygotowanie się do wejścia na nowy etap edukacji w szkole średniej, a co się z tym wiąże – przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Z pełnym przekonaniem, wspartym konkretnymi wynikami Regent najlepszy w województwie – wyniki egzaminu ósmoklasisty, możemy powiedzieć, że w Międzynarodowej Szkole Podstawowej Regent College wiemy, jak najlepiej wykorzystać ten czas i z przyjemnością ogłaszamy, że trwa nabór uzupełniający do nowo powstającej klasy 7 na rok szkolny 2022/2023.

Jesteśmy szkołą niepubliczną, płatną, ale nasza oferta – w porównaniu z ofertami innych szkół niepublicznych oferujących podobne warunki – jest bardzo atrakcyjna . Poza tym (dla porównania zachęcamy do odwiedzenia platformy Our Kids zrzeszającej niepubliczne szkoły w Polsce – kliknij), warunki, jakie tworzymy oznaczają, że uczniowie, pracując solidnie na lekcji, nie mają potrzeby korzystania z dodatkowych korepetycji.

Jeśli zatem chcecie zapewnić Państwo swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość, zapraszamy do nas!

Co warto o nas wiedzieć?

Pracujemy w niewielkich grupach (nasze klasy liczą średnio 18 osób), nasza wysoce wykwalifikowana kadra – zobacz stronę o naszych nauczycielach – kliknij   buduje z uczniami relacje oparte na szacunku i pozytywnym nastawieniu, a atmosfera panująca w szkole jest bardzo przyjazna i zachęcająca do odkrywania świata (niemała w tym zasługa faktu, że tworzymy międzynarodowe środowisko, w którym uczą się uczniowie z wielu krajów).

Jesteśmy szkołą dwujęzyczną – tzn. realizujemy pełny program nauczania w języku polskim (jak każda szkoła państwowa), a dodatkowo wybrane przedmioty wykładane są z elementami języka angielskiego. Każda klasa ma również lekcje konwersacyjne z native speakerem – pomagające przełamać bariery. Czy zatem przychodząc do nas, trzeba znać język angielski na bardzo wysokim poziomie? Nie! Poziom znajomości angielskiego nie jest warunkiem przyjęcia do szkoły, a klasa 7 jest w naszej szkole klasą nowo powstającą, więc wszyscy uczniowie przychodzą do nas ze szkół publicznych.  Możemy jednak zagwarantować, że z naszą kadrą, z naszymi metodami i przy pracy w niewielkich grupach (klasy dzielimy na grupy językowe), dwa lata spędzone z nami gwarantują, że poczynicie w języku angielskim (i nie tylko!) wielkie postępy.

Wart też dodać, że w Regent College zajęcia zawsze rozpoczynamy o 8:00 rano, nasza przerwa na lunch trwa godzinę, a po lekcjach oferujemy atrakcyjne zajęcia dodatkowe. 

We give your children a head start in life!!