Menu Lovely Kitchen – Tydzień/Week (49): 05-09.12.2022 r.

menu lovely kitchen

Bufet szkolny Lovely Kitchen przedstawia menu na 49 tydzień 2022 roku.

UWAGA!! W komentarzach do postu z menu umieszczonego na szkolnym FB  prosimy o typowanie wyniku niedzielnego meczu. Dla osób strzelających celnie Lovely Kitchen przygotuje w piątek specjalny deser – Deser Snajpera. Każdy komentujący może typować wynik meczu trzykrotnie. Swoje typy prosimy przekazywać do 4 grudnia do godz.15:00.

FB Liceum: https://www.facebook.com/LiceumRegentCollege

FB SP: https://www.facebook.com/regent.elblag

Przypominamy, iż na dole strony znajduje się link do pliku pdf z menu. Życzymy smacznego!!

Poniedziałek / Monday

• II śniadanie: płatki kukurydziane na mleku (mleko)
  • Obiad: zupa kalafiorowa, spaghetti carbonara (seler, gluten, mleko)
  • Obiad wege: zupa kalafiorowa, spaghetti carbonara (seler, gluten, mleko)