Menu Lovely Kitchen – Tydzień/Week (25): 19-22.06.2024

Bufet szkolny Lovely Kitchen przedstawia menu na 25 tydzień 2023 roku. Na ostatnie 4 dni zajęć w roku szkolnym 2022/2023.

Przypominamy, iż na dole strony znajduje się link do pliku pdf z menu. Życzymy smacznego!

Poniedziałek / Monday

• II śniadanie: kasza manna z syropem (gluten)
  • Obiad: zupa groszkowa z ziemniakami, spaghetti bolognese (seler, gluten)
  • Obiad wege: zupa groszkowa z ziemniakami, spaghetti z sosem słodko-warzywnym (seler, gluten)
  • Deser: owoc
  • II breakfast: semolina (gluten)
  • Lunch: green pea soup, spaghetti bolognese (celeriac, gluten)/green pea soup, sweet and sour spaghetti (celeriac, gluten)
  • Dessert: fruit

Wtorek / Tuesday

• II śniadanie: płatki kukurydziane na mleku (mleko)
  • Obiad: zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet schabowy, surówka z kapusty (seler, gluten, jaja, mleko)
  • Obiad wege: zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotleciki z cukinii, surówka z kapusty (seler, gluten, jaja, mleko)
  • Deser: kompot
  • II breakfast: cornflakes with milk (milk)
  • Lunch: tomato soup with rice, potatoes, pork chop in crumbs, white cabbage salad (gluten, celeriac, eggs, milk)/tomato soup with rice, potatoes, zucchini fritters, white cabbage salad (celeriac, gluten, eggs, milk)
  • Dessert: compote

Środa / Wednesday

• II śniadanie: płatki owsiane na mleku, orzechy włoskie (gluten, mleko, orzechy)
  • Obiad: botwinka z jajkiem, makaron z twarogiem i truskawkami (seler, gluten, mleko, jaja)
  • Obiad wege: botwinka z jajkiem, makaron z twarogiem i truskawkami (seler, gluten, mleko, jaja)
  • Deser: budyń śmietankowy z syropem (mleko)
  • II breakfast: oatmeal with milk, walnuts (gluten, milk, nuts)
  • Lunch: beet green soup with egg, pasta with cottage cheese and strawberries (celeriac, gluten, milk, eggs)
  • Dessert: vanilla custard (milk)

Czwartek / Thursday

• II śniadanie: biszkopty, kakao (gluten, mleko, kakao)
  • Obiad: barszcz biały z ziemniakami, pierogi z mięsem okraszone cebulką (gluten, seler, jaja)
  • Obiad wege: barszcz biały z ziemniakami, placki z jabłkami (gluten, seler, jaja)
  • Deser: owoc
  • II breakfast: ladyfingers, cocoa (gluten, milk, cacao)
  • Lunch: white borscht with potatoes, dumplings with meat and onion (gluten, celeriac, eggs)/white borscht with potatoes, apple pancakes (gluten, celeriac, eggs) (gluten, eggs, nuts)
  • Dessert: fruit

Piątek / Friday

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ŚWIADECTW. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.

szkoła nr w województwie