Zakończenie kursu szóstoklasisty

W dniu 19 marca 2016 r. o godzinie 10.30 w Auli Gimnazjum, odbyło się uroczyste zakończenie kursu zorganizowanego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. W kursie uczestniczyło 51 uczniów, którzy podczas 9 sobotnich spotkań utrwalali wiedzę z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego przed zbliżającym się sprawdzianem szóstoklasisty.

Podczas spotkania Pani Jennifer Burghard oraz Pan Roger Messer wygłosili wykład na temat realiów i kultury Ameryki Północnej oraz miasta Nowy Jork. Natomiast koordynatorzy kursu, Pan Dariusz Targoński i Pani Anna Greń, dokonali jego oceny. Na koniec uczniowie otrzymali certyfikaty, a laureaci Pucharu Marca (konkurs internetowy) nagrody i dyplomy.

Z tego miejsca gratulujemy wszystkim dzieciom talentu i umiejętności jakie prezentowały, efektem czego były wysokie noty uzyskiwane podczas zajęć. Tegoroczni kursanci wykazali się dużą wiedzą i możliwościami podczas rozwiązywania testów kolejnych edycji konkursów językowo-matematycznych. Z pewnością będzie to miało wpływ na wyniki podczas sprawdzianu szóstoklasisty.