Świąteczny kiermasz

W naszej szkole zakończył się coroczny świąteczny kiermasz ciast, który trwał od 5 do 7 grudnia.

Za symboliczną kwotę można było kupić pyszne wypieki, które przygotowali rodzice. Akcja odniosła niezwykły sukces, gdyż w tym roku zebraliśmy rekordową kwotę 2058 zł. !

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy i rodzice bardzo chętnie kupowali słodkości. Dochód ze sprzedaży zostanie wpłacony na konto Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi na ul. Kasprzaka 10.

W Domu przebywa 45 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową w wieku od 0 do 25 lat, które wymagają całodobowej pielęgnacji i opieki. Szczególnie dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali ciasta.

Dziękujemy wszystkim, którzy kupowali słodkości, uczniom którzy zajęli się obsługą stoiska i każdemu kto w jakikolwiek sposób wspomógł nasze dzieło!

Zapraszamy do fotorelacji!