Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Primary 1 School Oath

To jeden z tych wyjątkowych dni, które zdarzają się tylko raz w życiu… Bicie serca, uśmiech na twarzy Pani, biret na główce i błyszcząca tarcza w ręku Pana Dyrektora – tak nasi najmłodsi uczniowie z pewnością zapamiętają ten dzień, kiedy zostali przyjęci w poczet pełnoprawnych uczniów Regent College International Schools. O tym, że są gotowi na wyzwania życia szkolnego dali nam dowód wspaniałymi recytacjami, pięknymi piosenkami śpiewanymi w języku polskim i angielskim oraz wspaniałym zachowaniem na uroczystości. Po takich wrażeniach nie mogło zabraknąć przyjęcia ze słodkościami, na którym do dzieci dołączyli również kibicujący im w trakcie uroczystości Rodzice.

Gratulujemy Wam Waszego nowego tytułu i życzymy samych sukcesów, wielu przygód i wspaniałych przyjaźni w murach naszej szkoły. This was one of those once-in-a-lifetime days… Fast heartbeats, smiling class teacher, mortarboard on the head and shiny school badge in the hand of the Headmaster – this is how our youngest pupils are likely to remember the day when they joined our Regent College International Schools community as its full members. We have no doubts that they are ready for the joys and challenges of the school life – they proved it with their beautiful poem reciting, songs sang in English and Polish and exemplary behaviour at the ceremony.

There is no better way to celebrate such a milestone than to have a cake party. And so we had it, with Parents joining us for this part too.

We congratulate you all for receiving the new title, and we wish you lots of success, adventures and wonderful friendships at our school.