Regent Golf Club – 7 klasa rozpoczyna naukę

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College w Elbląga jest prawdopodobnie jedyną w Polsce, w której uczniowie w ramach zajęć WF-u mogą odbyć kurs gry w golfa i na koniec szkolenia (w 8 klasie) podejść do egzaminu na certyfikat uprawniający do gry na wszystkich polach golfowych świata.

Taki kurs rozpoczęli właśnie uczniowie klasy 7. Jak na pierwszą próbę na strzelnicy szło im bardzo dobrze.

Gratulacje.

Regent College International Primary School in Elbląg is probably the only school in Poland which offers a golf course to its students. In the 8th grade, at the end of their training, the students will have a chance to take an exam which, if passed, will entitle them to play on all golf courses in the world. 

The 7th grade students have just started their adventure with golf. As for the first attempt, they did very well.

Congratulations!

Fotoreportaż ⬇

Video