Przedstawienie świąteczne

Tradycji stało się zadość! W ostatnim, świątecznym tygodniu spotkaliśmy się na przedstawieniu pt. Historia świata wg Biblii. Było to nietypowe przedstawienie, ponieważ zostało zrobione w konwencji teatru cieni. Wymagało to dużego zaangażowania ze strony reżysera i aktorów. Pani Aleksandra, nasza nauczycielka WDŻ, wraz z zespołem próbowała odtworzyć atmosferę „tamtych dni”, sprzed kilku tysięcy lat.

W takim teatrze najważniejsze są rekwizyty, narrator i oczywiście światło! Nasi młodzi aktorzy, z klasy I B stanęli na wysokości zadania i zdali ten egzamin na przysłowiową piątkę! Po przedstawieniu pan Dyrektor, z okazji nadchodzących świąt, życzył wszystkiego najlepszego nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom. Zostały wręczone drobne upominki najaktywniejszym uczniom, którzy wzięli udział w Święcie Książki i innych konkursach.