mgr Anna Grabowska

Z wykształcenia jestem psychologiem. Pracuję w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu). Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny – Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Psychologia (specjalność Psychologia kliniczna).

W 2018 roku ukończyłam szkolenie z zakresu Metody Kids Skill’s – Dam radę. Jestem terapeuta zajęć TUS.

Moja praca jest też moją pasją, którą aktywnie rozwijam. Możliwość towarzyszenia ludziom w ważnych momentach ich życia, często przełomowych, ale też czasami w najtrudniejszych jest dla mnie zaszczytem i wielkim zobowiązaniem, dlatego stale poszerzam swoją wiedzę oraz rozwijam zawodowe umiejętności. Biorę udział w konferencjach naukowych i szkoleniach specjalistycznych dotyczących szeroko ujętego postępowania terapeutycznego.

Pracowałam jako:

– terapeuta w ŚDS w Kwietniewie

– psycholog w Samodzielnym Publicznym Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutycznym Dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu

– w przedszkolu integracyjnym nr 15.

Obecnie pracuję również jako psycholog w hospicjum dziecięcym dla dzieci w Elblągu oraz prowadzę terapię indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W kontaktach z ludźmi staram się wykorzystywać język NVC – Porozumienie bez Przemocy. Uważam, iż uświadomienie oraz realizacja swoich potrzeb jest ważnym aspektem życia oraz zachowania zdrowia psychicznego.

Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.

W wolnym czasie lubię spędzać czas na świeżym powietrzu poprzez spacery lub jazdę na rowerze.

Motto:

„Jeśli coś działa, rób tego więcej. Jeśli coś nie działa, rób coś innego. Jeśli się nie zepsuło, nie naprawiaj tego”.