Obóz językowy Regent Summer Camp 2022

Letni obóz językowy dla młodzieży i dzieci w Krynicy Morskiej

🏖 Krynica Morska - Piaski

📆 4-13 oraz 13-22 sierpnia 2022 r.

OFERTA LAST MINUTE !!!

Obniżamy cenę za udział w turnusie 1 o 600 zł. Oferta ważna do 3 sierpnia 2022 r.

Uwaga!!! Przed rozpoczęciem wypełnianie formularza prosimy o kontakt z Panią Martą Kitlińską pod numer telefonu: 505 305 878.

W ofercie Last Minute cene wynosi 1599 zł, a dla obecnych lub przyszłych uczniów Regent College 1499 zł. Nie zmieniamy algorytmu obliczania ceny w formularzu, dlatego też od kwot, które ukażą się w formularzu należy odjąć 600 zł. 

W ofercie dostępnych jest tylko 8 miejsc. Oferta ważna do 3 sierpnia.

Regent Summer Camp in English 2022 to 10-dniowa przygoda z językiem obcym dla dzieci i młodzieży.  Pozwoli ona przełamać barierę w mówieniu po angielsku.  Sprawią to Native Speakers, którzy zachęcą uczestników do komunikowania się po angielsku już od pierwszego dnia.

Nasz obóz to także doskonała zabawa, sport, wypoczynek, atmosfera i nowe przyjaźnie dzieci i młodzieży z całej Polski.

Zapraszamy do Ośrodka Kolonijno-Wypoczynkowego Edukacji Ekologicznej. Nasz ośrodek znajduje się na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej – Piaskach. To idealne miejsce na bezpieczną, letnią przygodę po angielsku.

🇺🇸 Regent Total Immersion in English®

Uczestnicy wykorzystają każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim, ponieważ codziennie będą miały zajęcia konwersacyjne z Native Speakerami. Ważnym aspektem przełamywania bariery językowej będą także codzienne gry i zabawy w języku angielskim. Nasi lektorzy będą też towarzyszyć dzieciom w różnego typu zajęciach rekreacyjnych, wyjściach i wycieczkach.

Dodatkowo w tym roku nowość! Możliwość dokupienia indywidualnych lekcji z Native Speakerem! Więcej informacji w zakładce Indywidualne zajęcia z Native Speakerem, która znajduje się poniżej. 

🚴 Sport i wypoczynek

Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu podejściu, nasza oferta spełni oczekiwania rodziców jak i samych uczestników także pod względem aktywności fizycznej. Umożliwi to nasz ośrodek. Na jego terenie znajduje się całoroczna hala sportowo-rekreacyjna oraz nowoczesny plenerowy plac zabaw tzw. Outdoor Fitness Center.

Co więcej, uczestnicy będą mieli do dyspozycji  60 nowych rowerów. Zaraz przed bramą ośrodka rozpoczyna się nowa ścieżka rowerowa R10 biegnąca wzdłuż morza w kierunku Gdańska.

Ośrodek dysponuje boiskiem oraz urządzeniami rekreacyjno–sportowymi, które umożliwiają spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa oraz nożna, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji letniego obozu językowego.

🏝 Piękna i bezpieczna bałtycka plaża

Nasz ośrodek dysponuje wydzieloną plażą, dlatego też uczestnicy kolonii będą codziennie korzystać z atrakcji bałtyckiej plaży. Oczywiście wszystko to pod okiem opiekunów i ratownika.

0
miejsca na I turnusie
brak miejsc na II turnusie

📱 Kontakt

505 305 878

w godz. 8.00 - 20.00 Kierownik obozu

55 234 07 23

w godz. 8.00 - 15.00 Sekretariat szkoły

summercamp@regent.edu.pl

OFERTA LAST MINUTE!!!

Obniżamy cenę za udział w turnusie 1 o 600 zł. Oferta ważna do 3 sierpnia 2022 r.

Uwaga!!! Przed rozpoczęciem wypełnianie formularza prosimy o kontakt z Panią Martą Kitlińską pod numer telefonu: 505 305 878.

W ofercie Last Minute cene wynosi 1599 zł, a dla obecnych lub przyszłych uczniów Regent College 1499 zł. Nie zmieniamy algorytmu obliczania ceny w formularzu, dlatego też od kwot, które ukażą się w formularzu należy odjąć 600 zł. 

W ofercie dostępnych jest tylko 8 miejsc. Oferta ważna do 3 sierpnia.

0 osób

I turnus

0 osób

II turnus

🧾 Oferta Regent Summer Camp 2022

Program obozu językowego oraz infrastruktura obiektu przygotowane są dla dzieci i młodzieży pomiędzy 9 a 16 rokiem życia.

Z uwagi na specyfikę kadry i nasze doświadczenia, zapraszamy także dzieci nie mówiące w języku polskim.

 • I turnus: 4 - 13 sierpnia 2022 r. - sugerujemy dla dzieci młodszych
 • II turnus: 13 - 22 sierpnia 2022 r. - sugerujemy dla młodzieży

Regent Summer Camp 2022 to dwa turnusy:

 • I turnus: 4 - 13 sierpnia 2022 r. - sugerujemy dla dzieci młodszych - 52 miejsca
 • II turnus: 13 - 22 sierpnia 2022 r. - sugerujemy dla młodzieży - 52 miejsca

W tym roku ponownie zapraszamy do Ośrodka Kolonijno-Wypoczynkowego Edukacji Ekologicznej. Nasz ośrodek znajduje się na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej – Piaskach. Jest to idealne miejsce na letni odpoczynek dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Edukacji Ekologicznej

ul. Piaskowa 23
82-120 Krynica Morska - Piaski

Cena za obóz językowy to 2199 zł.

Dodatkowo obecni i przyszli uczniowie i słuchacze Regent College International Schools otrzymują  100 zł rabatu.

 

Zniżka grupowa.

W przypadku grupy uczestników z jednej rodziny lub grupy znajomych proponujemy następujące zniżki:

 • 2 - 20 zł za każdą osobę za turnus
 • 3 - 30 zł za każdą osobę za turnus
 • 4 lub więcej - 40 zł za każdą osobę za turnus

Dodatkowa opłata za specjalną dietę

Uczestnik, który będzie korzystał z diety specjalnej: wegetariańskiej, bezlaktozowej lub bezglutenowej poniesie dodatkowy koszt w wysokości 270 zł.

Zajęcia indywidualne z Native Speakers

W tym roku oferujemy Państwu możliwość wykupienia dla dziecka dodatkowych zajęć z Native Speakerem (indywidulanych lub w grupach max 4 osobowych).

Cennik dodatkowych, indywidualnych zajęć konwersacyjnych z Native Speaker.

 

Godziny lekcyjne

 

1h

5h

 

Zajęcia indywidualne

150 zł

140 zł za 1h

Grupa

2 osobowa

80 zł od os.

70 zł od os. za 1h

Grupa

3 osobowa

70 zł od os. 

60 zł od os. za 1h

Grupa

4 osobowa

60 zł od os.

50zł od os. za 1h

W wypadku wykupienia więcej niż 5 h lekcyjnych z Native Speakerem każda następna godzina płatna jest jak przy wykupieniu pakietu.

Uwaga! Ilość dodatkowych godzin jest ograniczona!

Nasz obóz językowy oferuje następujące świadczenia:

 • transport uczestników na trasie Elbląg - Piaski - Elbląg
 • 9 noclegów w Ośrodku Kolonijno - Wypoczynkowym w Piaskach w 4-5 osobowych pokojach z łazienką i toaletą
 • codzienne plażowanie i kąpiele w Bałtyku na strzeżonej plaży ośrodka
 • wyżywienie składające się z 4 posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)*, napoje bez ograniczeń (herbata, kompot, woda)
 • zajęcia konwersacyjne w formach szkolnych z lektorami ze Stanów Zjednoczonych - Regent Total Immersion in English®️
 • aktywności sportowe na terenie ośrodka oraz turnieje sportowe
 • dwie wycieczki rowerowe po okolicy (w tym dla chętnych wycieczka rowerowa do Krynicy) pod okiem Mistrzyni Polski 2020 w duathlonie i zwyciężczyni cyklu Garmin MTB Series 2021
 • wycieczka do Krynicy Morskiej (przejazd kolejką turystyczną)
 • ogniska
 • ubezpieczenie
 • zabawa i świetny wypoczynek połączony z nauką

* Specjalna dieta (np. wegetariańska) jest dodatkowo płatna. Dopłata wynosi 30 zł za dzień (270 zł za czas trwania obozu).

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Regent z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu

ul. Królewiecka 100

82-300 Elbląg

T: 55 234 07 23

M: szkola@regent.edu.pl

Wszystkie pytania związane z obozem prosimy kierować do Pani Marty Kitlińskiej - kierownik obozu

T:  505 305 878 w godzinach od 8:00 - 20:00

M: summercamp@regent.edu.pl

Nasz ośrodek

❓ Q&A - odpowiadamy na pytania

Wszystkie pytania prosimy kierować do kierownika obozu (telefon: 505 305 878) lub na adres e-mail: summercamp@regent.edu.pl

Karta kwalifikacyjna jest niezbędnym dokumentem do przyjęcia dziecka na wypoczynek. Dostaniecie ją Państwo mailowo po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Proszę ją wypełnić a następnie dostarczyć wersję papierową do sekretariatu Organizatora, ul. Królewiecka 100, 82-300 Elbląg. Brak wypełnionej karty może skutkować nieprzyjęciem dziecka na obóz.

Płatność jest rozłożona na dwa etapy.

Pierwsza to opłata rezerwacyjna w wysokości 400 zł.

Druga to opłata za uczestnictwo uzależniona od daty zapisu dziecka na obóz, którą należy dokonać najpóźniej do 30 kwietnia 2022 r.

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zgłoszenia dziecka na nasz letni obóz językowy, mają Państwo 5 dni roboczych na przesłanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 zł.

Na uiszczenie opłaty za uczestnictwo mają Państwo czas do 30 kwietnia 2022 r w dogodnym dla Państwa terminie. 

Opłata rezerwacyjna w wysokości 400 zł płatna jest w przeciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu otrzymania drogą elektroniczną potwierdzenia rezerwacji od Organizatora.

 

Opłata za uczestnictwo płatna jest  do dnia 30 kwietnia 2022 r. Jeżeli dokonanie rezerwacji następuje po 30 kwietnia 2022 r., należy wpłacić od razu całą kwotę. 

W przypadku zapisania się większej ilości uczestników z jednej rodziny lub znajomych na nasz letni obóz językowy oferujemy następujące zniżki:

 • 2 uczestników - 20 zł za każde dziecko,
 • 3 osoby - 30 zł za każdą osobę,
 • 4 dzieci - 40 zł za każdego uczestnika.

Tak, faktury zostaną wystawione w formie elektronicznej po wykonaniu usługi i przesłane na adres email Klienta w terminie 14 dni od daty zakończenia obozu.

Nasz obóz jest formą wypoczynku zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty, w związku z czym podlega dofinansowaniu z funduszu pracy pracodawcy, jeżeli taki u Państwa istnieje.

Jeżeli będą Państwo potrzebowali faktury w celu przedstawienia jej w zakładzie pracy, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail prośby o wystawienie faktury pro-forma.

Tak. Jest to ubezpieczenie turystyczne firmy PZU i obejmujące koszty leczenia, transportu i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Są to pieniądze do dyspozycji dziecka. Nie są one jednak wymagane, gdyż na obozie dziecko ma zagwarantowane pełne wyżywienie i napoje.

Dzieci mogą korzystać z telefonów, jednak nie podczas zajęć i spożywania posiłków. Zalecamy jednak by nie zabierać rzeczy typu laptop czy tablet. 

Tak, proszę zaznaczyć taką potrzebę w formularzu zgłoszeniowym.

Specjalna dieta jest dodatkowo płatna. Dopłata wynosi 30 zł za dzień (270 zł za czas trwania obozu). Właściciel ośrodka pobiera ją na miejscu w dniu przyjazdu. Za dopłatę zostanie wystawiona faktura.  

W przypadku rezerwacji wszystkich miejsc, organizator wpisuje uczestnika na listę rezerwową, o czym poinformuje drogą mailową. Udział w obozie osób z listy rezerwowej może nastąpić tylko w przypadku zwolnienia się miejsc na liście zasadniczej.

Od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca, Klient ma 5 dni roboczych na wniesienie opłaty rezerwacyjnej. Brak wpłaty w uiszczonym terminie oznacza, że miejsce wraca do puli miejsc wolnych. 

Organizator, z uwagi na poniesione koszty związane z przygotowaniami, ma prawo do dokonania potrąceń.

Jeżeli uczestnik zrezygnuje z obozu językowego do 30 kwietnia 2022 r. to  zwracamy 100% opłaty za uczestnictwo.

W wypadku rezygnacji po 30 kwietnia 2022 r.  potrącone zostanie 50% opłaty za uczestnictwo.

Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna, ale można ją wykorzystać na przyszłym letnim obozie językowym lub alternatywnie na inne usługi naszych szkół np. kurs on-line z Native Speakerem lub kurs języków obcych stacjonarnie.

Opłaty tej nie zwracamy, ale można ją wykorzystać w przyszłym roku lub alternatywnie na inne usługi naszych szkół, np. naukę online lub dopłatę do kursów.  

Jeżeli z przyczyn od nas niezależnych letni obóz nie odbędzie się, zwrócimy Państwu 100% poniesionych kosztów, czyli całość wpłaconej opłaty rezerwacyjnej i opłaty za uczestnictwo.

Letni obóz językowy - Regent Summer Camp 2022

obóz językowy

obóz językowy