Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2020 🥇

Z wielką radością informujemy, iż 8 uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata lub finalisty wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Ponieważ zaświadczenia dotarły do szkoły już po wprowadzeniu kwarantanny, informację przekazujemy z opóźnieniem i wielką radością 👏.

Drodzy Uczniowie!! Myśleliśmy, iż nie możecie nas już niczym zaskoczyć. Stało się jednak inaczej, bo 7 tytułów laureata lub finalisty uzyskali uczniowie 8 klasy, która liczy 21 osób. To 1/3 klasy. Zaświadczenia wręczamy na razie zdalnie, a uroczyście wręczymy po powrocie do szkoły.

Tytuły laureata uzyskali:

  • Selina Ang – klasa 7 – język angielski,
  • Marta Gutowska – klasa 8 – język angielski,
  • Jan Mytych – klasa 8 – matematyka,
  • Jakub Sienkiewicz – klasa 8 – matematyka.

Tytuł laureata uprawnia do zwolnienia oraz uzyskania najwyższego wyniku z odpowiedniej części egzaminu ósmoklasisty.

Tytuł finalisty uzyskali:

  • Mikołaj Chlebowski – klasa 8 – język angielski,
  • Dominik Gałęcki – klasa 8 – język angielski,
  • Jakub Sienkiewicz – klasa 8 – język angielski,
  • Jeremi Ciesielski – klasa 8 – język niemiecki.

Wszystkim naszym laureatom i finalistom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!! 🏆

Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!