Integracyjne biesiadowanie

W dniu 26 sierpnia br spotkaliśmy się w parku Bażantarnia na “Drugim Pikniku Integracyjnym Gimnazjum Regent”. Trwały jeszcze wakacje więc pogoda, kondycja i humory dopisywały. Byliśmy wszyscy: nauczyciele, uczniowie, rodzice i fani naszej szkoły. Spotkanie poprowadził nasz nauczyciel Wf-u Piotr Czerniel. Była muzyka i oczywiście wspólne ognisko. Gwoździem spotkania było “przeciąganie liny” pomiędzy zespołem rodziców a zespołem nauczycieli. Oczywiście zgodnie ze scenariuszem wygrali goście czyli rodzice, którym gratulujemy! Z różnych gier sportowych największe wzięcie miała “kręconka”, w której brali udział wszyscy, a w szczególności dorośli, którzy przypomnieli sobie lata dzieciństwa.

To był fantastycznie spędzony czas, podczas którego zawiązały się nowe przyjaźnie.