Dzień Otwarty Szkoły dla kandydatów do klasy 4 i 7

dzień otwarty szkoły

11 marca o 17:00 zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły wszystkich zainteresowanych nauką w Regent College International Schools w klasie 4 lub 7 od września 2022 r.

W klasie 4 dostępnych mamy 8 wolnych miejsc.

Klasa 7 jest klasą nowo powstającą.

W programie Dnia Otwartego:

• Spotkanie informacyjne dla rodziców
  • U nas wygląda to tak – lekcja w Regencie
  • Meet the natives – zajęcia z native speakerami
  • Regent od środka – zwiedzanie szkoły

W Regent College International Schools wierzymy, że najlepszym sposobem, by zapewnić dziecku dobrą przyszłość i pomóc mu w dążeniu do realizacji marzeń jest edukacja na bardzo dobrym poziomie w warunkach sprzyjających rozwojowi.

Tę wizję realizujemy, nauczając w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, z uwzględnieniem zainteresowań i potrzeb naszych uczniów, w klasach liczących średnio 18 osób.

O tym, że nasze podejście sprawdza się, świadczy niesłabnące zainteresowanie naszą szkołą oraz wyniki egzaminów – od lat jesteśmy na szczycie rankingów w Elblągu, a w zeszłym roku nasi ósmoklasiści napisali końcowy egzamin najlepiej w województwie!

Czekamy na Państwa 11 marca, by opowiedzieć więcej o naszym programie i podejściu oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Zapraszamy!

Proces rekrutacyjny:

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące procesu rekrutacyjnego do klasy 4 i 7:

Aktualizacja z 10.03.2022

• do 18 marca: wypełnienie formularza aplikacyjnego online, który znajduje się na dole tej strony
  • do 23 marca: przyniesienie do szkoły podpisanej kopii formularza aplikacyjnego i wykazu ocen/oceny opisowej z pierwszego semestru 2021/2022 (sekretariat szkoły otwarty jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00)
  • 1 kwietnia (piątek, w godzinach popołudniowych) – kandydaci do klasy 4: udział w zajęciach z nauczycielem oraz rozmowy rodziców ze szkolnym psycholgiem i dyrekcją
  • pomiędzy 30 marca a 7 kwietnia (godziny popołudniowe) – kandydaci do klasy 7: rozmowa ze szkolnym psychologiem, test z języka angielskiego (test pozwala nam ocenić poziom uczniów, jego wyniki nie przesądzają o przyjęciu do szkoły), rozmowy rodziców z dyrekcją
  • 11 kwietnia: ogłoszenie informacji o wynikach procesu rekrutacyjnego
  • do 22 kwietnia: podpisanie umowy i uiszczenie opłaty wpisowej