Ozdoby świąteczne na medal

Jakiś czas temu ogłaszaliśmy konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną dla klas 1-4.  Spłynęły do nas prace niepowtarzalne – dzieci wykorzystały różne materiały i techniki plastyczne, które podziwiać możecie w galerii poniżej. Wszyscy uczestniczy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami po zimowych feriach.

Pani Dagmara Burek, organizatorka konkursu chciałaby szczególnie wyróżnić 3 prace:

  • Laury z klasy 2 za wyszywanego renifera – za oryginalność w wyborze techniki, cierpliwość, wyjątkową zręczność i wyobraźnię plastyczną,
  • Sarę z klasy 2 za świętą rodzinę – za dobór materiałów plastycznych,
  • Maję M. z klasy 3 – za ozdobę „Bałwanka” –za wyobraźnię plastyczną i zręczność manualną.

Some time ago we announced a Christmas Decoration Competition for P1-P3 students. We have received truly amazing creations which you can have a look at in the gallery below. All the participants will receive little awards after the mid-semester break. 

Our special congratulations go to: 

  • Laura (P2) for embroidered reindeer – for the choice of original technique, patience, skill and imagination,
  • Sara (P2) for the Holy Family – for the choice of materials,
  • Maja M. (P3) for the snowman – for imagination and skill.