Dzień, który zapisze się w pamięci i w kronikach

24 kwietnia 2020 – dzień, w którym tegoroczni maturzyści oficjalnie ukończyli naukę w szkole. Końcówka nie była łatwa, bo przecież wiodła przez eksperymentalne ścieżki edukacji online, gdzie samodyscyplina była potrzebna jak nigdy wcześniej. Wśród tej grupy są i nasi regentowscy maturzyści. 

Daliście radę, Kochani! Dobrnęliście do tego miejsca, w którym pada ostateczne „Farewell”. Odebraliście dziś świadectwa ukończenia szkoły średniej. Choć bez oficjalnych pożegnań, to jednak w naszej pamięci na pewno zapadniecie szczególnie nie tylko ze względu na warunki, w jakich przyszło Wam ukończyć edukację szkolną, ale także dlatego, że jesteście w końcu pierwszym rocznikiem maturzystów, jaki opuszcza mury Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego Regent College!

Przed Wami jeszcze matury. W tym roku w ich czasie kasztanowce będą już opadać z kwiatów, ale Wasze talenty – odwrotnie – niech rozkwitają w kolejnych latach. Wykorzystujcie, najlepiej jak potraficie, to co wynieśliście ze szkoły, byście – po latach – mogli być z siebie dumni. Choć, oczywiście, o zabawie i korzystaniu z życia też pamiętajcie: Work hard and play hard!

Powodzenia!


Najnowsze wiadomości z Regent College.

  • ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
    Jeśli zastanawiasz się jeszcze, gdzie znaleźć szkołę, która zapewni Twojemu dziecku doskonałe warunki do rozwoju intelektualnego i emocjonalnego, gdzie liczyć może na indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze i niewielkich klasach, gdzie, obok pełnego programu polskiego, język angielski nauczany jest w ramach rozbudowanego programu akredytowanego przez Uniwersytet Cambridge, a zajęcia językowe z native speakerami odbywają się każdego tygodnia, w każdej klasie, to wybór jest tylko jeden…
  • Welcome back!
    Kochani, w poniedziałek wracamy do szkoły! Czekamy na Was z niecierpliwością po tak długiej przerwie! Czekają też na Was Wasi Czytaj więcej ..
  • ☀ Regent Summer Camp 2021 🏖
    🏖 Krynica Morska/Piaski 📆 7-15 oraz 15-23 sierpnia 2021 r. Regent Summer Camp in English 2021 to 9-dniowy obóz językowo-wypoczynkowy Czytaj więcej ..

Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!