Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Happy Easter!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Przyjaciele i Sympatycy,  

Życzymy Wam, aby w nadchodzące Święta Wielkiej Nocy wszystkie trudne sprawy, jakimi żyje teraz świat, i które dotykają nas wszystkich, wydały się odległe. Życzymy Wam, by czas spędzony z najbliższymi obfitował w wiele radosnych chwil i by nadzieja, która wpisana jest w charakter tych świąt, krzepiła serca i dodawała otuchy, abyśmy wszyscy mogli dostrzegać, jak wiele łask spływa na nas nawet w zwykłej codzienności. 

Z serdecznymi pozdrowieniami, 

Dyrekcja Szkół Międzynarodowych Regent College


Happy Easter!!! 🐥

Wesołych Świąt!!! 🐣


Dear Students, Parents, Teachers, Staff Members, Friends and Supporters, 

We wish you that during the Easter time the problems of our world affecting all of us appear distant. We wish you that the time spent with your closest family be full of joy and hope. Let that very hope, that is the defining element of this period, give us courage and strength, so that we can clearly see all the numerous graces that we are blessed with in our everyday life. 

With kindest regards, 

The Management of Regent College International Schools 


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!