Pola Nadziei dla elbląskiego Hospicjum

W sobotę nasi uczniowie wzięli udział w kweście ulicznej w ramach ogólnomiejskiej akcji Pola Nadziei.

Karina, Alicja, Anka z klasy 2 a i 2 b, jako pierwszy zespół, zajął się naszym elbląskim rynkiem od strony ulicy Płk. Dąbka. Alicja i Alicja z klasy 3 ab kwestowały na rynku od strony ulicy Robotniczej. Wiktoria i Majka z 2 a zbierały wolne datki już na samym rynku. Wszyscy chętnie się dzielili i wspierali tę ideę. Natomiast w niedzielę odbył się w I Elbląski Bieg Nadziei. Była to kolejna odsłona akcji Pól Nadziei na rzecz Hospicjum w Elblągu. Nie liczyły się tu rekordy, ani miejsca na mecie. W biegu wzięło udział 200 osób, a wśród nich uczniowie naszej szkoły m.in. Patrycja Radzikowska, Inez Stefanowicz, Alicja Kalinowska i Bartłomiej Szewczyk. Trasa przebiegała przez ulicę Chrobrego, Płk. Dąbka, Piłsudskiego i Marymoncką (7 km).

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i wsparcie tak pięknej inicjatywy

Pola Nadziei na rzecz elbląskiego Hospicjum.