Konkurs – „Wojna Bogów” Tomasza Stężały

Wydawnictwo Bellona oraz Pani Olga Kowalska – kanał „Wielki Buk” na Youtube – ogłosili konkurs dotyczący nowej powieści Pana Tomasza Stężały „Wojna Bogów”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie wszystkich chętnych, ale naszych uczniów w szczególności.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizator: Olga Kowalska i Wydawnictwo Bellona.
  2. Konkurs trwa: Od 19 lutego 2018 do 10 marca 2018 do godz. 23:59.
  3. Zwycięzcy: Zwycięzca zostanie wybrany po 10 marca 2018.
  4. Nagroda: 4x „Wojna Bogów” Tomasza Stężały.
  5. Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzach pod tekstem.
  6. Koszt nadania nagród ponosi organizator. Termin zgłaszania się po nagrodę to 20 marca 2018, po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki.

Link do strony  z konkursem: https://www.youtube.com/watch?v=6jeRZ6WzTSs

Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają nagrodę specjalną ufundowaną przez Szkołę.

Reklamy