Święto Dziękczynienia 2017

Dzisiaj z jednodniowym opóźnieniem obchodziliśmy amerykańskie Święto Dziękczynienia.

Ze względów organizacyjnych uroczystość podzieliliśmy na trzy tury. Pierwsi świętowali uczniowie klas drugich gimnazjum, następnie uczniowie klas trzecich gimnazjum i liceum, a na końcu uczniowie szkoły podstawowej.

Wszyscy: uczniowie, rodzice, pracownicy, bardzo się zaangażowali w przygotowania, za co dziękujemy. Uczniowie przynieśli pyszne ciasta i sałatki, a Pani Ela i Joasia z Lovely Kitchen upiekły wyśmienite indyki nadziewane kaszą i owocami

Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy modlitwą, dziękując za dotychczasowy rok i prosząc o pomyślność w następnym. Łącznie zjedliśmy 6 indyków!

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości (poniżej), która dostępna jest także w aplikacji Flickr (kliknij link)


Święto Dziękczynienia 2017