PODSUMOWANIE SEMESTRU

Semestr zimowy dobiega końca. Z tej okazji podsumowaliśmy wyniki naszych starań.

Podczas uroczystego apelu analizie poddaliśmy średnią ocen poszczególnych klas, frekwencję oraz najlepsze średnie uczniów w poszczególnych oddziałach. Szczegółowe zestawienie można pobrać, klikając w link na dole strony.

Uczniowie z najlepszymi średnimi i najniższą absencją w poszczególnych klasach otrzymali dyplomy oraz gratyfikacje finansowe. Wyróżniliśmy także uczniów za aktywność na polu sportu.

Ponieważ w tym tygodniu odbyły się wybory do Samorządu Szkoły, wybrańcy mieli okazję się zaprezentować. Skład osobowy nowej władzy, znajduje się w zakładce Samorząd. Wszystkim gorąco gratulujemy !!!!

Przed nami jeszcze piątkowe próbne egzaminy gimnazjalne, a od soboty zaczynają się ferie, które należy spędzić bezpiecznie, a przede wszystkim odpocząć od nauki.

Do zobaczenia 6 lutego !!!

Podsumowanie semestru zimowego 2016/2017