Wieczorek kolęd.

Evening carol concert.

Trudno wyobrazić sobie święta bez kolęd i pastorałek i w tym roku właśnie z akcentem na śpiew uczniowie z klas 1-3 przygotowali występ świąteczny, na który zaproszeni zostali również rodzice. Polskie świąteczne melodie w wykonaniu tradycyjnym, folkowym, a nawet rockowym, piosenki angielskie z historią biblijną w tle, a po wszystkim słodki i owocowy poczęstunek oraz wspólne, świąteczne prace plastyczne, a wszystko to okraszone  uśmiechem – tak rozpoczęliśmy końcowe odliczanie do Bożego Narodzenia. It is hard to imagine Christmas without Christmas carols and songs and this year the Christmas performance of our P1-P3 children was all about singing. Joined by parents and relatives the children sang for us a selection of Polish Christmas songs with a folk and rock twist and some English songs with the biblical story in the background. After the performance all joined a sweet reception and arts and crafts activities. With smiles on our faces we began the final countdown to Christmas.

Najnowsze wiadomości z Regent College.