Popołudnie integracyjne dla klas 6 i 7 SP

Integration Afternoon for P6 and P7 children

Wszystkich uczniów klasy 6 i 7 szkoły podstawowej (zarówno tych, którzy byli z nami w zeszłym roku, jak i tych, którzy dołączą do Regent College International Schools od września) zapraszamy na Integracyjne Popołudnie w naszej szkole w czwartek  29 sierpnia o 1700.

W planie  m.in.:

  • uroczyste przywitanie
  • spotkanie z wychowawcami 
  • gry i zabawy integracyjne
  • zwiedzanie szkoły 
  • grill (napoje i owoce funduje szkoła, uczniów prosimy o przyniesienie własnych kiełbasek i pieczywa

Uprzejmie informujemy, że na czas trwania spotkania integracyjnego brama wjazdowa na teren szkoły będzie zamknięta.

Zapraszamy serdecznie!All our Primary 6 and Primary 7 students (those who were with us last year and those who will be joining Regent College International Schools from September) are very warmly invited for an Integration Afternoon at our school on Thursday, 29th August at 5:00 pm.

Programme of the Afternoon will include:

  • meeting with the class teacher
  • integration games
  • school building tour
  • barbecue (drinks and fruit will be provided by the school, parents are asked to bring their own sausages and bread/rolls).

Please note that the school parking will be closed on the day. 

We hope to see you there!