Pączkojady 2019

Tłusty czwartek w naszej szkole upłynął pod znakiem zawodów, kto szybciej i ze smakiem zje pączki!

On Fat Thursday our students had a chance to take part in the competition at who will eat donuts faster.

W tym roku mieliśmy dwie konkurencje. Pierwsza dla klas najmłodszych, a były to 1, 2 i 4. Zawodnicy musieli zjeść po jednym pączku. Zwycięzcą w tej konkurencji został zespół klasy 4, w składzie: Tosia Gumińska i Bruno Goerick, a ich czas to 25 sekund!

This year the competition was divided in 2 categories. The first one for the youngest children (1st, 2nd and 4th grade). The competitors had to eat one donut. The winner of this competition was the 4th grade, which was represented by Tosia Gumińska and Bruno Goerick. Their result was 25 seconds!

Drugą konkurencją było, już tradycyjnie, zjedzenie trzech pączków. Klasy 6, 7, 8 szkoły podstawowej, gimnazjalne i licealne wystawiły swoje zespoły. W tej kategorii najlepszym okazał się zespół 3 a gimnazjum, w składzie: Kuba Koszyński i Tomasz Tydrych, z czasem 2 minuty i 18 sekund! Gratulujemy! Niestety rekord z poprzedniego roku należący do Adama Witkowskiego i Szymona Krzykwy, 2.15.68 (naszych absolwentów z klasy 3 ab), nie został pobity.

The second category was addressed to older students, who had two eat three donuts. The winner in this category is the 3rd grade junior high school, which was represented by Kuba Koszyński and Tomasz Tydrych. Their result was 2 minutes and 18 seconds! Congratulations! Unfortunately the record from the previous year (2 minutes and 15 seconds), which belongs to our graduates Adam Witkowski and Szymon Krzykwa, was not beaten.

Zabawa była przednia, a doping wręcz ogłuszający!!!

It was a lot of fun and the cheering was deafening. 

P1010395
Turniej Pączkojadów 2019.
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć album.
Click on the photo to view the album.
Reklamy