Zapraszamy na inaugurację roku szkolnego 2016/2017

Gimnazjum Regent ma zaszczyt zaprosić na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017, które odbędzie się tradycyjnie 1 września 2016 r. o godzinie 12.00. Plan uroczystości:

• 11.45 Przybycie na parking szkoły, młodzież, rodzice, nauczyciele (auta prosimy o pozostawienie przy ulicach: Królewieckiej, Bażyńskiego, Kopernika – parking przy szkole będzie zamknięty).
    Młodzież staje z wychowawcami, a rodzice i goście z tyłu.
  • 12.00 Syreny rocznicowe 1 Września i minuta ciszy.
  • 12.03 Odśpiewanie hymnu i wciągnięcie flagi na maszt.
  • 12.05 Przywitanie przez Dyrekcję wszystkich gości: nauczycieli, młodzież i rodziców, krótka informacja o szkole i jej założeniach.
    Uroczyste rozdanie tarczy szkoły każdemu uczniowi. Wyczytany uczeń podchodzi po odbiór tarczy i „uderza” w dzwon (kapitański).
  • 12.45 Przejście uczniów z wychowawcami do klas, przejście dyrekcji z rodzicami do auli .

Uczniów obowiązuje strój galowy (tzn. biała koszula/bluzka, ciemne spodnie/spódnica).