Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszym Gimnazjum jak zwykle miał uroczystą oprawę.

Przyjęliśmy „pierwszaków” w poczet społeczności uczniowskiej. Przedstawiciele klas pierwszych wypili sok z cytryny, okazując przy tym niebywały entuzjazm! Następnie uczniowie Hanna z I A i Michał z I B odczytali ślubowanie. Następnie Pan Dyrektor Marek Goerick złożył wszystkim życzenia oraz wręczył szkolne krawaty pierwszakom.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie. Na scenę został zaproszony szkolny zespół kabaretowy, który pokazał nas wszystkich w krzywym zwierciadle. Występ został nagrodzony burzą oklasków. Całą uroczystość poprowadził nasz „zawodowy” konferansjer – uczeń klasy III B Klaudiusz Siedlaczek.

National Education Day in our Gymnasium was festive as we adopted the „freshmen” into the school community. Representatives of the first classes drank lemon juice, while showing unprecedented enthusiasm after which students Hanna from IA and Michał from IB read the oath. Then Mr. Director Marek Goerick made a speech and handed school ties to the first classes.
Next point of the agenda was the play. On the stage there was a school-cabaret group invited that portrayed us all in a sarcastic way. The performance was rewarded with applause. The whole ceremony was led by our „professional” announcer – a student of class III B Claudius Siedlaczek.
We wish all the best to the all school staff again.

Wszystkim pracownikom szkoły jeszcze raz życzmy wszystkiego najlepszego!!!