Oferta dla klas I – III

oferta klasy 1-3 sp

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College w Elbląga to szkoła, w której od najwcześniejszego etapu edukacji z nauki czynimy przygodę, gdzie w kameralnej, przyjaznej, międzynarodowej atmosferze do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, kształcąc w nim zapał do nauki, odpowiedzialność, pewność siebie i troskę o innych.

Co nas wyróżnia?

😊 Jesteśmy szkołą kameralną, świetnie wyposażoną, międzynarodową, z doborową kadrą nauczycielską, oferującą indywidualne podejście do dziecka i bardzo bogaty program zajęć szkolnych i pozaszkolnych (kółka językowe, przedmiotowe, sportowe, szachowe i inne).

😊 Jesteśmy jedyną szkołą w regionie zapewniającą naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie już od klasy I szkoły podstawowej. W klasach I-III oferujemy 8 godzin zajęć językowych w tygodniu, prowadzonych przez native speakerów i nauczycieli anglistów.

😊 Od roku szkolnego 2019/2020 jesteśmy ponadto szkołą Cambridge International School i realizujemy ambitny program nauczania Cambridge International Education.

Program Cambridge Primary został przygotowany przy Uniwersytecie Cambridge dla szkół anglojęzycznych i międzynarodowych.

Program ten realizowany jest obecnie przez 1300 szkół na całym świecie, w tym w zaledwie kilkunastu w Polsce. Uczniowie, w ramach 8 godzin języka angielskiego w tygodniu, realizować będą w atrakcyjnej formie program nauki języka i literatury, matematyki i nauk przyrodniczych poprzez zanurzenie w języku angielskim i stopniowe budowanie pełnej sprawności komunikacyjnej.

Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów oraz nauczycieli anglistów przeszkolonych do wdrażania programu. Więcej o programie przeczytacie Państwo w sekcji Cambridge International Education.

Naszym najmłodszym towarzyszą klasowe maskotki - papugi Poly, Glot i Ka, które dzieci - wraz z papuzim pamiętnikiem do uzupełniania - zabierają do domu w tygodniu, w którym zdobywają tytuł "Star of the Week".

Organizacja zajęć i program nauczania

 • tempo nauczania dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka;
 • klasy ok. 20-osobowe;
 • świetnie wykwalifikowana, międzynarodowa kadra nauczycielska, stale doskonaląca umiejętności pedagogiczne i poszerzająca swą wiedzę na dodatkowych kursach;
 • równoległe realizowanie polskiego programu nauczania i anglojęzycznego programu Cambridge Primary;
 • zajęcia z języka angielskiego realizowane przez native speakerów i nauczycieli anglistów w wymiarze 8 godzin tygodniowo, pod nadzorem dr Anny Martowicz – wicedyrektor ds. programu międzynardowego;
 • zajęcia na hali sportowej i na basenie w ramach zajęć z wychowania fizycznego;
 • dodatkowe godziny zajęć informatycznych z nauką programowania;
 • zajęcia lekcyjne w godzinach 8:00 – 15:25 z godzinną przerwą na śniadanie i godzinną przerwą na lunch;
 • zajęcia świetlicowe w godzinach 6:45 – 8:00 i po lekcjach aż do 17:00;
 • rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez uczestnictwo w spektaklach, warsztatach, wystawach, prelekcjach w języku polskim i angielskim;
 • wspieranie czytelnictwa od najwcześniejszych etapów edukacji poprzez udział w polskich i anglojęzycznych projektach edukacyjnych;
 • zajęcia dodatkowe.

Nauczyciele nauczania początkowego

mgr Marta Bebłowska
nauczanie wczesnoszkolne
O sobie
mgr Natalia Januszkiewicz
nauczanie wczesnoszkolne
O sobie
mgr Katarzyna Breza
nauczanie wczesnoszkolne
O sobie
Odtwórz film na temat Prezentacja Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College