Oferta dla klas I – III

oferta klasy 1-3 sp

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College w Elbląga to szkoła, w której od najwcześniejszego etapu edukacji z nauki czynimy przygodę, gdzie w kameralnej, przyjaznej, międzynarodowej atmosferze do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, kształcąc w nim zapał do nauki, odpowiedzialność, pewność siebie i troskę o innych.

Co nas wyróżnia?

😊 Jesteśmy szkołą kameralną, świetnie wyposażoną, międzynarodową, z doborową kadrą nauczycielską, oferującą indywidualne podejście do dziecka i bardzo bogaty program zajęć szkolnych i pozaszkolnych (kółka językowe, przedmiotowe, sportowe, szachowe i inne).

😊 Jesteśmy jedyną szkołą w regionie zapewniającą naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie już od klasy I szkoły podstawowej. W klasach I-III oferujemy 8 godzin zajęć językowych w tygodniu, prowadzonych przez native speakerów i nauczycieli anglistów.

😊 Od roku szkolnego 2019/2020 jesteśmy ponadto szkołą Cambridge International School i realizujemy ambitny program nauczania Cambridge International Education.

Program Cambridge Primary został przygotowany przy Uniwersytecie Cambridge dla szkół anglojęzycznych i międzynarodowych.

Program ten realizowany jest obecnie przez 1300 szkół na całym świecie, w tym w zaledwie kilkunastu w Polsce. Uczniowie, w ramach 8 godzin języka angielskiego w tygodniu, realizować będą w atrakcyjnej formie program nauki języka i literatury, matematyki i nauk przyrodniczych poprzez zanurzenie w języku angielskim i stopniowe budowanie pełnej sprawności komunikacyjnej.

Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów oraz nauczycieli anglistów przeszkolonych do wdrażania programu. Więcej o programie przeczytacie Państwo w sekcji Cambridge International Education.

Naszym najmłodszym towarzyszą klasowe maskotki - papugi Poly, Glot i Ka, które dzieci - wraz z papuzim pamiętnikiem do uzupełniania - zabierają do domu w tygodniu, w którym zdobywają tytuł "Star of the Week".

Organizacja zajęć i program nauczania

 • tempo nauczania dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka;
 • klasy ok. 20-osobowe;
 • świetnie wykwalifikowana, międzynarodowa kadra nauczycielska, stale doskonaląca umiejętności pedagogiczne i poszerzająca swą wiedzę na dodatkowych kursach;
 • równoległe realizowanie polskiego programu nauczania i anglojęzycznego programu Cambridge Primary;
 • zajęcia z języka angielskiego realizowane przez native speakerów i nauczycieli anglistów w wymiarze 8 godzin tygodniowo, pod nadzorem dr Anny Martowicz – wicedyrektor ds. programu międzynardowego;
 • zajęcia na hali sportowej i na basenie w ramach zajęć z wychowania fizycznego;
 • dodatkowe godziny zajęć informatycznych z nauką programowania;
 • zajęcia lekcyjne w godzinach 8:00 – 15:25 z godzinną przerwą na śniadanie i godzinną przerwą na lunch;
 • zajęcia świetlicowe w godzinach 6:45 – 8:00 i po lekcjach aż do 17:00;
 • rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez uczestnictwo w spektaklach, warsztatach, wystawach, prelekcjach w języku polskim i angielskim;
 • wspieranie czytelnictwa od najwcześniejszych etapów edukacji poprzez udział w polskich i anglojęzycznych projektach edukacyjnych;
 • zajęcia dodatkowe.

Nauczyciele nauczania początkowego

mgr Anna Należny
nauczanie wczesnoszkolne
Email
mgr Marta Bebłowska
nauczanie wczesnoszkolne
mgr Katarzyna Breza
nauczanie wczesnoszkolne
Odtwórz film na temat Prezentacja Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College