mgr Marta Bebłowska

Swój rozwój rozpoczęłam od studiów wyższych  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogicznym. Tam uzyskałam tytuł licencjata w zakresie wczesnej edukacji i terapii pedagogicznej. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Poszerzyłam swoje kompetencje z zakresu Pedagogiki Specjalnej ukierunkowanej na wczesne wspomaganie w rozwoju dzieci z niepełnosprawnością.  Posiadam kwalifikacje metodyczne  do nauczania języka angielskiego w klasach I-III, które zdobyłam na studiach podyplomowych.  Jestem certyfikowanym Animatorem Zabaw dla Dzieci.

W Regent College pracuję od 2021 roku jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a także jestem nauczycielem języka angielskiego w nauczaniu pierwszego stopnia. Swoją przygodę ze Szkołą Regent rozpoczęłam jako kursantka języka angielskiego. W nauczaniu dzieci kieruję się przekonaniem, że każdy popełniony błąd uczy nie tylko samego faktu i prawdy w danej dziedzinie, ale przede wszystkim uczy naprawiać, myśleć, poszukiwać i dążyć do poznania.

Interesuję się jogą jako medycyną alternatywną, której sztuką jest zachowanie harmonii pomiędzy ciałem i umysłem. W wolnych chwilach zgłębiam wiedzę z zakresu dietetyki. Uwielbiam długie spacery i przyglądanie się przyrodzie.

Moje motto jest integralne z moją pracą:

,,Wiedza nie opiera się wyłącznie na prawdzie, także na błędach.”

– Carl Gustav Jung