Obóz narciarski Regent Winter Camp 2022

📆 Białka Tatrzańska - 12-19 marzec 2022 r. - Nowy termin i miejsce

Regent Winter Camp 2022 to 8-dniowy obóz narciarski dla dzieci, młodzieży szkolnej a także ich opiekunów. Nasz obóz to nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach oraz wypoczynek w Pieninach.

W tym roku obóz będzie miał siedzibę w Domu Wypoczynkowym – U Pipisia.

Uczestnicy obozu będą korzystać z tras w ośrodku narciarskim Białka Tatrzańska – Kotelnica.

Obóz narciarski Regent Winter Camp 2022

📱 Kontakt

w godz. 17.00 - 20.00

w godz. 8.00 - 15.00

wintercamp@regent.edu.pl
📜 Formularz zgłoszeniowy - kliknij aby otworzyć

0 osób

I turnus

0 osób

II turnus

🧾 Oferta Regent Winter Camp 2022

Dla kogo?

Na obóz narciarki w Białce tatrzańskiej zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych od ukończenia 10 roku życia.

Zapraszamy też młodsze dzieci z opiekunami, a także rodziny.

Obóz będzie trwał od 12 do 19 marca 2022 r.

W tym roku zapraszamy do Domu Wypoczynkowego u Pipisia

Adres:

Dom Wypoczynkowy U Pipisia

ul. Środkowa 332

34-405 Białka Tatrzańska

Cena

Cena Regent Winter Camp 2022 zależy jest od ilości osób, które zapiszą się na obóz i wynosi:

2100 zł przy 40 osobach
2200 zł przy 30 osobach

Uwaga: uczniowie i słuchacze Regent College International Schools od każdej z powyższych cen otrzymują rabat w wysokości 100 zł.

Świadczenia

Nasz obóz narciarski oferuje następujące świadczenia:

• przejazd autokarem na trasie Elbląg – Białka Tatrzańska – Elbląg
  • nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie przez wykwalifikowanych instruktorów,
  • zakwaterowanie w  w pokojach 2, 3, 4 lub 5 osobowych, w Domu Wypoczynkowym – U Pipisia.
  • trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja,
  • 6-dniowy Skipass,
  • ubezpieczenie NNW.

Z uwagi na warunki atmosferyczne poszczególne punkty wieczornego programu mogą ulec zmianie.

mgr Jacek Cybulski

Kierownik obozu

nauczyciel WF w Regent College

M: jacek.cybulski@regent.edu.pl

T: 796 289 406

Instruktorzy:

mgr Janusz Sulkowski

mgr Mariusz Przebieg

Program obozu

• 12.03.2022 r. – przejazd autokarem na trasie Elbląg – Białka Tatrzańska i zakwaterowanie w domu wypoczynkowym U Pipisia w Białce Tatrzańskiej,
  • 13.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć, a wieczorem dyskoteka w ośrodku,
  • 14.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć, a wieczorem ognisko z kiełbaskami,
  • 15.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć,
  • 16.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć,
  • 17.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć, a wieczorem dyskoteka w ośrodku.
  • 18.03.2022 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć,
  • 19.03.2020 r. – wykwaterowanie i przejazd na trasie Białka Tatrzańska – Elbląg.

Regulamin uczestnictwa

Organizator i kontakt

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Regent z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu

ul. Królewiecka 100

M: szkola@regent.edu.pl

Wszystkie pytania związane z obozem prosimy kierować do Pana Jacka Cybulskiego

M: wintercamp@regent.edu.pl

T: 796 289 406

❓ Q&A - odpowiadamy na pytania

Z kim kontaktować się w sprawie obozu?

Wszystkie pytania prosimy kierować do kierownika obozu, pana Jacka Cybulskiego (telefon: 796 289 406) lub na adres e-mail: wintercamp@regent.edu.pl

Co to jest karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku?

Karta kwalifikacyjna jest niezbędnym dokumentem do przyjęcia dziecka na wypoczynek. Dostaniecie ją Państwo mailowo po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Proszę ją wypełnić, a następnie przesłać drogą mailową (na adres jacek.cybulski@regent.edu.pl) oraz dostarczyć oryginał Karty Kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Brak wypełnionej karty może skutkować nieprzyjęciem dziecka na obóz.

Czy można zapłacić w ratach?

Płatność jest rozłożona na dwa etapy.

Zaliczka w wysokości 400 zł.

Pozostała kwota płatna do 15 lutego 2022 r.

Wysłałem/am formularz zgłoszeniowy. Co dalej?

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zgłoszenia dziecka na nasze zimowisko, mają Państwo 5 dni roboczych na przesłanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 zł.

Na uiszczenie opłaty za uczestnictwo mają Państwo czas do 15 lutego 2022 r w dogodnym dla Państwa terminie.

Jakie są terminy płatności za wyjazd?

Zaliczka w wysokości 400 zł płatna jest w przeciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu otrzymania drogą elektroniczną potwierdzenia rezerwacji od Organizatora.

Opłata za uczestnictwo płatna jest  do dnia 15 lutego2022 r. Jeżeli dokonanie rezerwacji następuje po 15 lutym 2022 r., należy wpłacić od razu całą kwotę.

Czy otrzymam fakturę za wyjazd?

Tak, faktury zostaną wystawione w formie elektronicznej po wykonaniu usługi i przesłane na adres email Klienta w terminie 14 dni od daty zakończenia obozu.

Jak wygląda procedura rezerwacji, jeżeli chcemy skorzystać z dofinansowania z zakładu pracy?

Nasz obóz jest formą wypoczynku zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty, w związku z czym podlega dofinansowaniu z funduszu pracy pracodawcy, jeżeli taki u Państwa istnieje.

Jeżeli będą Państwo potrzebowali faktury w celu przedstawienia jej w zakładzie pracy, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail prośby o wystawienie faktury pro-forma.

Czy w cenie Regent Winter Camp zawarte jest ubezpieczenie?

W cenie wyjazdu jest ubezpieczenie.

Czy jest opcja posiłków wegetariańskich?

Tak, proszę zaznaczyć taką potrzebę w formularzu zgłoszeniowym.

Co w wypadku odwołania obozu?

Jeżeli z przyczyn od nas niezależnych obóz nie odbędzie się, zwrócimy Państwu 100% poniesionych kosztów.

📜 Formularz zgłoszeniowy - kliknij aby otworzyć

obóz językowy