Londyn zdobyty po raz trzeci.

W końcu marca spędziliśmy trzy przepiękne, słoneczne dni w Londynie. W dniach od 27.03 do 29.03 byliśmy już po raz trzeci w stolicy Zjednoczonego Królestwa.

Program zwiedzania był bardzo napięty. Tradycyjnie zwiedzaliśmy tę metropolię z pokładu czerwonego autobusu, jeżdżąc po najważniejszych, historycznych miejscach Londynu. Były mosty, parlament, Hyde Park, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Tower i wiele innych. Posiłki jedliśmy w popularnym Mac’u, chińskich restauracjach a pizza była nieodłącznym elementem diety młodego człowieka! Atrakcją turystyczną była chińska dzielnica, która jest częścią Soho – dzielnicy londyńskich artystów.

W kolejnym dniu przepłynęliśmy Tamizą od Tower do Westminster Bridge (to około 40 minut rejsu) i przeszliśmy pod London Eye. Z gondoli tej atrakcji turystycznej widzieliśmy przepiękną perspektywę miasta aż po horyzont, a było na co popatrzeć!

Trzeci dzień to muzea, naturalne i techniki, gdzie spotkaliśmy młodzież z Francji i Hiszpanii i nawet z nimi rozmawialiśmy. Potem to już tylko lotnisko w Stansted i o godzinie 23.45 byliśmy już w domu. W przyszłym roku na pewno spróbujemy przedłużyć nasz pobyt o jeden dzień aby Londyn zobaczyć również z perspektywy sportowca i zwiedzić choć jeden stadion piłkarki jednego ze znanych angielskich klubów piłkarskich.

Zapraszamy do obejrzenia 6 filmów i 170 zdjęć z tegorocznej wycieczki.