G Suit w naszej szkole

G Suite dla Edukacji to zintegrowane rozwiązanie do komunikacji i współpracy, w ramach którego firma Google oferuje naszej szkole od 2015 r. roku hostowane usługi poczty e-mail, kalendarza czy czatu.

G Suite dla Edukacji to wersja G Suite składająca się z podstawowych usług G Suite wraz z usługą Google Vault dla wszystkich użytkowników naszej szkoły. G Suite dla Edukacji obejmuje też internetową usługę Classroom, dzięki której możemy tworzyć zajęcia grupowe oraz uczestniczyć w nich jako nauczyciele i uczniowie. Nauczyciele przydzielają i oceniają zadania, a uczniowie wyświetlają je i odsyłają do sprawdzenia.

W związku z zaistniała sytuacją epidemii do 30 września 2020 r. społeczność szkoły może bezpłatnie korzystać z aplikacji do czatu wideo Google Meet, dzięki której prowadzimy naprawdę zdalną edukację na najwyższym poziomie.

W naszej szkole nauczanie zdalne prowadzimy od 15 marca 2020 r.

Każdy uczeń oraz pracownik szkoły ma nieograniczoną ilość miejsca do wykorzystania na Dysku Google, w Gmailu i Zdjęciach Google. W ramach usługi firma Google gwarantuje naszym uczniom i pracownikom dostępność do Gmaila, Kalendarza Google, Google Talk, Dysku Google i Witryn Google przez co najmniej 99,9% czasu, co zapewnia naszej instytucji nieprzerwany dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca i urządzenia.

Nasi uczniowie i nauczyciele mogą korzystać bezpłatnie m.in. z następujących aplikacji:Zalety G Suite:

Dostęp z dowolnego miejsca

Wszystko, co robimy w G Suite dla edukacji, jest automatycznie zapisywane w bezpiecznej chmurze, opartej na najnowszej technologii internetu. To oznacza, że uzyskujemy dostęp do e-maili, dokumentów, kalendarzy i witryn – a także je edytujemy – niemal z każdego telefonu czy tabletu. Zawsze i wszędzie.

Współpraca uczniów i nauczycieli w zespołach

To właśnie łatwa współpraca jest tym, co wyróżnia G Suite. Narzędzia do tworzenia witryn i dokumentów oferują możliwości edytowania w czasie rzeczywistym, a zaawansowane elementy sterujące pomagają w udostępnianiem użytkownikom w naszej domenie i poza nią. Natomiast wysoka zgodność z różnymi systemami zapewnia idealne środowisko do nauki na miarę XXI wieku.

Zwiększona wydajność

G Suite dla Edukacji usprawnia zadania szkolne, na przykład pisanie eseju czy przygotowywanie harmonogramu zajęć. Grupa uczniów może pracować razem nad zadanym materiałem w Dokumentach Google, śledząc zmiany w czasie rzeczywistym, zamiast czekać, aż każdy prześle swoją wersję e-mailem.


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!