Dyrekcja

mgr Marek Goerick
Dyrektor
Ukończyłem z tytułem magisterskim Wydział Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 1998-2006 wykładałem na Katedrze Makroekonomii, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Od 2002 pełniłem funkcję dyrektora Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Elblągu, a od 2014 roku jestem Dyrektorem Szkół Międzynarodowych Regent College w Elblągu. Hobby: strzelectwo sportowe – kulowe i śrutowe.    
marek.goerick@regent.edu.pl
mgr Marek Goerick
Dyrektor
marek.goerick@regent.edu.pl
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego

Nauczyciel języka angielskiego i polskiego (jako obcego i ojczystego), koordynator programu Cambridge International Education,

Po zdobyciu tytułu magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, studiowałam na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie obroniłam tytuł doktora językoznawstwa. Pracowałam zarówno jako wykładowca na Uniwersytecie Edynburskim, jak i nauczyciel w prywatnej szkole Merchiston Castle School. W ciągu 13 lat pobytu w Szkocji działałam też bardzo aktywnie na rzecz promocji dwujęzyczności w środowiskach emigracyjnych w Europie i poza nią. W 2018 roku wraz z rodziną wróciłam do Polski i dołączyłam do zespołu Regent College International Schools w Elblągu.

Naukowo interesuję się językami świata i zagadnieniami dwujęzyczności oraz akwizycji języka. Pozanaukowo zaś literaturą, historią i sztuką. Czas wolny najbardziej lubię spędzać z mężem i córeczką – rozmawiając, podróżując, jeżdżąc na rowerze, piekąc ciasta. A moja idealna chwila dla siebie to filiżanka dobrej kawy przy dobrej muzyce i lekturze (na czele z Dostojewskim i – ze szkockiego sentymentu – Walterem Scottem).

Moje motto: „Co czyni się z miłością, czyni się dobrze” Vincent Van Gogh.

 

anna.martowicz@regent.edu.pl
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego
anna.martowicz@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor

Z wykształcenia historyk (tytuł magisterski zdobyty na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego w 1990 roku).

Nauczyciel historii z wieloletnim doświadczeniem i jeszcze wielką pasją do nauczania. W 2002 r. w drodze awansu zawodowego uzyskał stopień nauczyciela dyplomowanego. Od 2014 jako Wicedyrektor sprawuje opiekę nad procesem kształcenia w Szkołach Anglojęzycznych Regent.

Mariusz Krajewski, MA, is the Deputy Director at Regent International Schools in Elblag. He qualified as a history teacher from the School of History at Gdańsk Univeristy in 1990 and has been teaching history, with a great passion and enthusiasm, since then. In 2002 he obtained the title of certified teacher and since 2014 he has been supervising and supporting the school teaching staff as the Deputy Director.

mariusz.krajewski@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor
mariusz.krajewski@regent.edu.pl