Zimowi artyści

Winter artists

Temperatury rosną, zima, która w tym roku była szczególnie śnieżna, już macha nam na pożegnanie. Zostaje z nami wspomnienie zabaw na śniegu i… galerie zdjęć, których na pewno wszyscy mamy sporo w swoich telefonach.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka, które nadesłali nam nasi uczniowie w odpowiedzi na ogłoszenie konkursu na figurę śnieżną. Wyobraźnia zainspirowała dzieci (i rodziców!) do stworzenia nie tylko śnieżnych bałwanków, ale także figur i architektury ze śniegu, a nawet zorganizowania happeningu przy ognisku 🙂 Będzie co wspominać!

Temperatures are rising and winter, which this year has been very snowy, is already waving us goodbye. We are left with memories and… our phone photo galleries full of winter pictures.

Below you will find a couple of such pictures which were sent to us in response to the Snow Figure Competition. Both children and parents created not only snowmen but also other figures and structures. Some even organised bonfires 🙂 A lot of memories to go back to!