Mamy fantastyczne wieści z zimowej edycji Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych „Olimpus”! Nasi uczniowie pokazali klasę, zdobywając mnóstwo tytułów laureatów i dyplomów.
Aż czworo uczniów zdobyło maksymalny wynik z języka angielskiego i zajęło I miejsce w Polsce:
Marcel Derkowski – kl. 4
Anastazja Derdowska – kl. 8
Maria Kwarciana – kl. 8
Zuzanna Bąk – kl. 8
Świetne wyniki i tytuły laureatów wywalczyli również inni zdolni lingwiści i matematycy. Z języka angielskiego wyróżnili się: Maria Krawczyk, Nadia Korczewska, Liliana Koziczkowska, Tomasz Kwarciany, Szymon Knifka, Fabian Wierzbicki, Oskar Czernichowski, Agata Pięta, Aleksander Russek, Maja Miłosz, Franciszek Kulkowski, Giulya-Elena Ciochina oraz Anna Matczak. Z kolei w matematycznych zmaganiach triumfowali Maria Krawczyk, Michał Krawczyk i Fabian Wierzbicki.
Największą łączną liczbę punktów w szkole, startując w wielu różnych dyscyplinach, zdobyła Anastazja Derdowska – 183 punkty!
Wielkie brawa należą się także licznej grupie uczniów, którzy uzyskali wysokie noty i odebrali dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ambicji i pasji do nauki – jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
