Regent College Bike Club rozpoczął nabór do sekcji MTB

Sekcja MTB

Sekcja MTB klubu rowerowego przy Regent College International Schools w Elblągu zaprasza dzieci młodzież, którzy ukończyli 11 rok życia na treningi kolarstwa górskiego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w terenie oraz na sali ćwiczeniowej i siłowni. Uczestnicy klubu objęci są opieką i trenują pod okiem wykwalifikowanych trenerów kolarstwa górskiego.

Jeżeli lubisz przebywać na świeżym powietrzu, chcesz poprawić swoją kondycję, poznać tajniki sztuki jazdy na rowerze górskim, uczestniczyć w zawodach sportowych, a także poznać wspaniałych ludzi, zapraszamy na nasze treningi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne 18 października 2021 r. godz. 17:00 sala fitness i siłownia Dom Studencki ul. Wspólna 11 w Elblągu. Sala znajduje się na poziomie 0 budynku. Wejście drzwiami głównymi.

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne zajęcia w miesiącu październiku.

Oferta oraz pozostałe informacje - kliknij poniżej

Trenerzy
Oferta

Celem szkółki kolarskiej Regent College Bike Club sekcja MTB – jest pokazanie pozytywnych walorów płynących z uprawiania kolarstwa, doskonalenie techniki jazdy na rowerze MTB, budowanie relacji, kształtowanie charakteru, a przy tym dobra zabawa!

Jazda na rowerze jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i popularnych form aktywności, dlatego warto doskonalić te umiejętności, żeby móc czerpać jak najwięcej radości z jazdy.

Szkółka kolarska Regent College Bike Club jest prowadzona przez pasjonatów kolarstwa  i tę pasję chcemy kształtować wśród naszych podopiecznych.

Wartością dodaną naszego miasta jest Bażantarnia – park leśny na skraju Wysoczyzny Elbląskiej, w którym to będą odbywać się nasze treningi.

Bogactwo i różnorodność tego terenu sprawią, że zawsze można dostosować poziom trasy do umiejętności danej grupy wiekowej. Jeśli aura pogodowa nie będzie sprzyjająca do odbycia treningu w lesie, wówczas korzystamy z bardzo dobrze wyposażonej siłowni mieszczącej się w „Domu Studenckim PWSZ” ul. Wspólna 11 w Elblągu.

Klubowa sala ćwiczeń - "Na Wspólnej"

Regent College Bike Club zajęcia, które wymagają ćwiczeń na specjalistycznych urządzeniach treningowych, a także w przypadku niekorzystnej aury, prowadzi w sali znajdującej się w domu studenckim PWSZ przy ulicy Wspólnej 11 w Elblągu.

Godziny zajęć

Proponowane godziny zajęć:

Poniedziałek: 17.00 – 18.30 lub 16.00 – 17.30

Sobota: 10.00 – 11.30 lub środa 17.00 – 18.30 dla wszystkich grup wiekowych

Szkoła pobiera opłatę za udział w zajęciach w transzach miesięcznych.

Miesięczna opłata za uczestnictwo w zajęciach klubu wynosi w roku szkolnym 2021/2022 – 260 zł. Uczniowie i kursanci Regent College International Schools otrzymują zniżkę w wysokości 20 zł.

Opłata za udział w klubie pobierana jest przez 10 miesięcy w roku – z wyłączeniem okresu wakacji letnich.

Do zajęć można dołączyć w trakcie trwania szkolenia. Każdy zainteresowany członek klubu, nie wnosi opłaty za pierwsze 2 tygodnie nauki.

W ramach miesięcznej opłaty członkowie klubu otrzymują:

• zajęcia dwa razy w tygodniu, odbywające się zgodnie z kalendarzem roku szkolnego,
  • szkolenie z zakresu serwisu i naprawy rowerów,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę podczas startów w zawodach.
Zapisz się - formularz zgłoszeniowy