QUIDQUID DISCIS, TIBI DISCIS

Mamy wielką przyjemność poinformować, że uczennica naszej szkoły z klasy 8 B, Aleksandra Kulesza została wyróżniona przez Kuratora Oświaty w Olsztynie, jako laureatka tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów.

Kurator Oświaty Pan Krzysztof Marek Nowacki wyróżnił tych uczniów z naszego województwa, którzy uzyskali tytuł laureata z co najmniej trzech przedmiotów.

Aleksandra Kulesza – uczennica Szkół Anglojęzycznych Regent i Pan Krzysztof Marek Nowacki – Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie.

Ola Kulesza zdobyła najwyższe laury z języka polskiego, matematyki, geografii i chemii!!!

Gratulujemy Oli talentu, zdolności i pasji, a naszym nauczycielom umiejętności motywowania uczniów do zdobywania wiedzy, których wsparcie było nieodłącznym elementem wspólnego sukcesu.

Jednocześnie chcemy pogratulować innym naszym uczniom, którzy również zostali laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych.

Nasi tegoroczni laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych:

• Aleksandra Chlebowska (kl. 8 B) laureatka z matematyki i finalistka z języka polskiego,
  • Mateusz Lelewski (kl. 8 B) finalista olimpiady z języka angielskiego,
  • Patryk Rachwał (kl. 8 B) finalista olimpiady z języka angielskiego,
  • Marcin Wiśniewski (kl. 8 B) finalista olimpiady z języka angielskiego,
  • Marta Gutowska (kl. 7 A) finalistka olimpiady z języka angielskiego,
  • Julia Milan (kl. 8 B) finalistka olimpiady z języka polskiego,
  • Julia Mytych (kl. 3 B Gimnazjum) finalistka olimpiady z chemii i geografii,
  • Jakub Koszyński (kl. 3 B Gimnazjum) finalista olimpiady z chemii,
  • Aleksandra Kulesza (kl. 8 B) laureatka olimpiady z języka polskiego, matematyki, geografii i chemii.

Wszystkim naszym mistrzom i ich Rodzicom gratulujemy życząc dalszych sukcesów!