Menu Lovely Kitchen – Tydzień/Week (1): 02-05.01.2023 r.

stołowka szkolna

Bufet szkolny Lovely Kitchen przedstawia menu na 1 tydzień 2023 roku.

Przypominamy, iż na dole strony znajduje się link do pliku pdf z menu. Życzymy smacznego!!

Przepraszamy w tym krótkim tygodniu, tylko wersja po polsku.

Poniedziałek / Monday

• II śniadanie: płatki owsiane na mleku (mleko, gluten)
  • Obiad: zupa kalafiorowa z natką pietruszki, makaron spaghetti, sos carbonara (seler, gluten, mleko)
  • Obiad wege:zupa kalafiorowa z natką pietruszki, makaron spaghetti, sos carbonara (seler, gluten, mleko)