Dzień Pizzy

Klasy 1-3 świętowały Dzień Pizzy. Każda grupa zdecydowała się w troszkę inny sposób.

Pierwszoklasiści byli w wyjątkowym miejscu – wybrali się na wycieczkę do Fromborka do restauracji Don Roberto, gdzie poznaliśmy cały proces robienia tego wyjątkowego pysznego, sławnego placka. Szefowa kuchni opowiedziała o tajnikach swojej pracy i pomogła przygotować uczniom najpyszniejszą pizzę w całym województwie! 😉

Korzystając ze słonecznej, zimowej pogody poszli również na spacer i dyskutowali o Mikołaju Koperniku.

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi Ciach-Symonowicz za organizację warsztatów, zostaliśmy wspaniale ugoszczeni, dzieci były zachwycone!

Klasa druga zdecydowała się na pieczenie własnoręcznie przygotowanych pizz w szkole.

Młodzi kucharze tworzyli niesamowite kompozycje z ciasta. Każdy wybierał dodatki według upodobania. Było wiele śmiechu oraz wspaniałej zabawy!

Trzecioklasiści wybrali się na warsztaty do Restauracji „Oliwka”.

Każdy z uczniów mógł wykonać swoją pizzę, pod czujnym okiem Pani Kucharki. Następnie ze smakiem, mogli skosztować przyrządzonej pizzy.

Po uczcie spacerem wrócili na lekcję.

To był wyjątkowo smaczny dzień!

Zapraszamy do fotorelacji.