Dzień Kropki

Uczniowie klas 1-3 artystycznie celebrowali święto „Dzień Kropki”.

Pierwszoklasiści obejrzeli film na temat historii tego święta. Stworzyli także własną kropkową kompozycję. Dodatkowo zmierzyli się z trudnym zadaniem, a mianowicie z kropkowymi puzzlami. Uczniowie wyczarowali również plakat zatytułowany: „Kropka w szkole”.

Drugoklasiści podczas święta kreatywności, zainspirowali się dziełami Almy Thomas i tworzyli niezwykłe dzieła. W klasie odbył się swoistego rodzaju „dialog malarski”, gdzie główną rolę odgrywały barwy. Dzięki temu każdy uczeń mógł się „wypowiedzieć” wykorzystując przy tym elementy sztuki.

W klasie trzeciej, w malarskiej pracowni, uczniowie odważnie tworzyli galerię z motywem kropki. Ich kreatywność i wyobraźnia pozwoliły świętować już 20 lat pięknej podróży w poszukiwaniu swoich talentów.

Zapraszamy do fotorelacji.