Dyrektor na trasie UŁAN 600

ułan 600

Maj to miesiąc, który rozpoczyna sezon rowerowy. W szkole podstawowej Pani Magda i Pan Jacek - nauczyciele zajęć fizycznych zorganizowali konkurs na przyjazd uczniów do szkoły na hulajnogach i rowerach.

Konkurs Regent College Bike Club Challenge – Rowerowy Maj cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Średnio do szkoły codziennie na pojazdach dwukołowych przyjeżdża 35% uczniów. Brawo!!

Rowerowy Maj w regent College

W maju także Regent College Bike Club kontynuuje swoje starty w wyścigach i ultramaratonach rowerowych. Właśnie od godziny 6.00 na trasie Ultramaratonu Rowerowego UŁAN 600 jest Dyrektor Marek Goerick. Trasa wyścigu którego start i meta jest w Grudziądzu ma 603,5 km długości i przebiega przez malownicze tereny województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Przez m.in. Kwidzyń, Prabuty, Miłomłyn, Tabórz, Ostródę, Iławę, Brodnicę, Toruń, Bydgoszcz i Tucholę. Przez Pojezierze Iławskie i Brodnickie. Po duktach leśnych, drogach polnych, przez pola, łąki i lasy…

Mapa przebiegu trasy na dystansie 600 km znajduje się poniżej.

Każdy z uczestników wyścigu musi podążać trasą wyznaczoną przez organizatora. Udostępniony przez niego plik gpx służy rowerzystom do nawigowania po trasie przy pomocy telefonów lub specjalistycznych urządzeń rowerowych. Jednocześnie wszyscy uczestnicy otrzymują trackery gps, dzięki którym można oglądać zmagania w czasie rzeczywistym, a organizator sprawdzić czy zawodnicy postępują zgodnie z regulaminem ultramaratonu.

Jeżeli chcą Państwo kibicować naszemu zawodnikowi to link do strony z wynikami i pozycją zawodników online i na żywo znajduje się poniżej.